Kuriozitete – Lajmi.net

Aktuale

E dëbojnë nga shtëpia, do jetojnë refugjatë aty

Një 56-vjeçare gjermane do të dëbohet nga shtëpia e saj, për shkak se aty do vendosen emigrantët. Është rasti i Gabrielle Keller, e cila jeton aty prej 23 vitesh, dhe lajmi për dëbimin nga shtëpia ka bërë shumë bujë në mediet europiane....

2 October, 2015 Lexo më shumë

Mysafri e puth gazetaren në buzë në transmetim direkt! (VIDEO)

Një i ftuar ka puthur në buzë gazetaren që jep lajmet e edicionit të mbrëmjes në Tgr Puglia, Itali. Gene Gnocchi, i ftuar në studio për të folur rreth spektaklit të tij, krejt papritur është ngritur nga vendi i të ftuarit dhe ka puthur në buzë gazetaren Maria Grazia Lombardi....

1 October, 2015 Lexo më shumë

Njeriu më i urryer në botë! Botoi “Manualin e përdhunimit”

Një uragan fyerjesh dhe sulmesh në rrjet kanë rënë mbi Daryush Valizadeh, i njohur ndryshe si Roosh V....

1 October, 2015 Lexo më shumë

Aksident shokues në Londër (Video)

Një aksident shokues është regjistruar nëpërmjet një kamere sigurie në Londër të Anglisë. Një burrë është përplasur nga një makinë e parkuar, pasi kjo e fundit ishte përplasur më parë nga një autobus....

1 October, 2015 Lexo më shumë

Stjuardesa që fitoi 900 mijë euro: Bënte seks me pasagjerët në avion! (Foto)

Një stjuardese e cila ka punuar për një aviokompani nga Lindja e Mesme, thuhet se gjatë “karrierës” së saj ka fituar plotë 880 mijë euro duke u marrë më prostitucion....

1 October, 2015 Lexo më shumë

Ja se si foshnja shëtit jashtë dritares së katit të tetë (Video)

Një video shokuese është postuar në YouTube, ku shihet se si një foshnje qëndron në këmbë në parvazin e dritares në katin e tetë. Por duket se prindërit e tij nuk e dinë se një rrëshqitje e vogël mund ti kushtojë djaloshit me jetë, shkruan “RT”....

1 October, 2015 Lexo më shumë

Dashi i “çmendur” godet pa mëshirë këmbësorët (Video)

Një dash i inatosur, ka shprehë mllefin te disa kalimtar në një vendbanim që, duket të jetë diku në Amerikën Latine. ...

30 September, 2015 Lexo më shumë

Nëna gjuan foshnjën e sapolindur nga kati i shtatë

Një foshnje e sapo lindur është hedhur nga kati i shtatë nga nëna e saj, ku edhe ka ndërruar jetë....

30 September, 2015 Lexo më shumë

Universin mund t’a keni në orë të dorës për 333.000 dollarë |FOTO & VIDEO|

Po sikur të ekzistonte një mundësi që t'a bartni universin me vete ngado që shkoni, gjatë gjithë kohës? JO, jo vetëm në mendje por edhe në realizim fizik?...

30 September, 2015 Lexo më shumë

16 vjeçari me shpikje gjeniale për nënat me aftësi të kufizuara |FOTO & VIDEO|

Dhe sikur për fat, Alden Kain një nxënësi shkollës së mesme nga Detroiti i cili kishte filluar një kurs të veçantë dizajni, ka bashkëpunuar me Sharina'n për të shpikur një karrocë fëmijësh që njëkohësisht është edhe karrocë invalidësh. Pas gjashtë muaj punë intenzive, prototipi i tyre doli të jetë i suksesshëm....

30 September, 2015 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO