Kuize – Page 3 – Lajmi.net

27 November, 2018

Nëna ia rruan flokët vajzës pasi ajo ngacmon të prekurit me kancer

Herët në jetë, shumica e njerëzve mësojnë - drejtpërdrejt ose tërthorazi - se ngacmimi mund

21 November, 2018

Problemin matematikor që mund ta zgjidhë vetëm një gjeni

Problemi matematikor përkon me ato lloj probleme, për të cilat është e përshtatshme që të

28 September, 2018

Shumica e njerëzve nuk e gjejnë me të paren: Sa D janë fshehur në këtë foto?

Sot të gjithë po i përdorim komjuterët dhe telefonët tonë të mençur për shumë orë

28 September, 2018

Pothuajse askush nuk mund të gjej misterin e fotos: Provojeni a i takoni pakicës

Zgjidhja e lojrave të ndryshme është një mënyrë e shkëlqyer për të ndihmuar në mbajtjen

28 September, 2018

A mund të gjeni sa M janë të fshehura në këtë foto?

Shumë prej nesh kanë punë ku ne jemi ulur për periudha të gjata kohore, ose

24 July, 2018

A mund t’i gjeni të gjitha Q-të brenda 10 sekondave në këtë foto?

Enigma më e fundit në rrjete sociale ka aktivizuar të gjithë. E gjitha çfarë duhet

21 July, 2018

Si i keni punët me matematikën? Gjeni sa katrorë janë në foto

Sa katrorë mendoni se janë në foto?

21 July, 2018

Sfidoni veten me detyra matematikore

Lajmi.net ka përzgjedhur tre detyra të thjeshta të cilat ju sfidojnë. Jeni të gatshëm për

17 July, 2018

Zgjidhni një sy dhe zbuloni personalitetin që keni

Jeni gati për një test që do të zbulojë shumë sa i përket anëve të

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO