Argëtim – Page 94 – Lajmi.net

Aktuale

Verzioni shqiptar i himnit të Zvicrës (Video)

Pas performancës së shkëlqyeshme në botëror të shqiptarëve që luajnë për kombëtaren e Zvicrës, ka dalur edhe "Himni shqiptar i Zvicrës"....

3 July, 2014Lexo më shumë

Fëmijët e pasur nuk kanë çfarë të bëjnë me paratë

Tufa me para të gatshme, avionë privat e superjahte - mirësevini në një ditë "normale" të fëmijëve super të pasur....

3 July, 2014Lexo më shumë

Kur ndjekja me motoçikleta kthehet në propozim për martesë

Një grua detyrohet të dalë nga automjeti pasi partneri i saj, ngasës i veturës, po sulmohej nga disa motoçiklistë. Por, mesa duket, e gjitha ishte pjesë e një plani....

3 July, 2014Lexo më shumë

Turisti hidhet nga maja e hotelit në pishinë

Njeriu në fjalë është me fat të jetë i gjallë pas hedhjes së tij nga kati i gjashtë, teksa po kalonte pushimet e tij në Ibiza....

1 July, 2014Lexo më shumë

‘Fruit Ninja’ në jetën reale, copëton 140 limona për 66 sekonda (VIDEO)

Me aftësitë e tij me thikë një luftëtar samurai do të ndjehej krenarë për këtë prerës limonash i cili sigurisht se nuk është duke e marrë me vrull....

1 July, 2014Lexo më shumë

Këto bikini do ta bëjnë verën tuaj super emocionuese

Ndoshta për shumicën prej jush stina e verës është më e preferuara, por me këto jelekë bikini "TaTa Top" padyshim se vera juaj do jetë më emocionuese....

29 June, 2014Lexo më shumë

Tani mund të kryeni marrëdhënie seksuale me iPad-in tuaj falë lodrës së re (Video)

Shumë prej nesh janë bërë të pandarë nga telefonat e mençur dhe tabletët tonë, por nëse ju jeni duke kërkuar që ta çoni marrëdhënien tuaj në një tjetër nivel dhe 'të kryeni marrëdhënie seksuale me iPad-in tuaj', atëherë marka e lodrave të seksit Fleshlight e ka bërë të mundshme një gjë të tillë për disa arsye....

29 June, 2014Lexo më shumë

Shoqërueset e nuseve tregojnë të pasmet e tyre seksi! A është ky trendi më i ri i fotove të dasmës?

Disa fotografë kanë ardhur me një ide të ndritshme për t'i dhënë një pamje më pikante fotove të zymta të dasmave si në kohërat e lashta....

27 June, 2014Lexo më shumë

Djaloshi që u bë hit në internet me vallëzimin e tij

Kur një tifozi të ri të bejsbollit iu dhanë gjashtë sekonda në qendër të vëmendjes ai bëri disa lëvizje të paharrueshme që e bënë atë një legjendë të internetit....

26 June, 2014Lexo më shumë

Njerëz të panjohur shuplakë njëri – tjetrit!

Është postuar në Youtube një video mjaft e çuditshme me njerëz të cilët nuk janë parë kurrë më parë, por janë inçizuar duke u goditur me shuplakë me njëri – tjetrin....

25 June, 2014Lexo më shumë

Djaloshi mbetet i ngujuar në vaginë, duke i dhënë kuptim të ri shprehjes \”i lindur përsëri\”

Një student është dashur të çlirohet prej një skulpture të madhe nga 22 zjarrfikës jashtë Universitetit Tübingen në Gjermani....

23 June, 2014Lexo më shumë

Veprat e artit me rreze X tregojnë se çfarë po ndodh nën rrobat e njerëzve, nga striptiset deri tek narkomanët

Artisti britanik Nick Veasey ka kaluar 20 vitet e fundit duke e ekspozuar veten e tij nën rrezatimin e dëmshëm për të krijuar përmbledhjen e pamjeve....

23 June, 2014Lexo më shumë

Brekët e reja C-string që mezi duken se janë aty

Duken më shumë si një shirit dekorativ, në formë koni përpara me një tel që futet mes vitheve dhe... mban çdo gjë së bashku....

22 June, 2014Lexo më shumë

Gruaja e trembur thërret policinë pasi një burrë i dehur kishte futur \’veglën e tij\’ përmes kutisë të postës së saj

Gruaja e tembur, e cila ishte duke u kujdesur për mbesën e saj në Paisley, së pari kishte kuptuar se ishte dikush në derën e saj të hyrjes, kur burri kishte filluar të bërtas nga afër....

21 June, 2014Lexo më shumë

Harrojeni futbollin… shikojeni këtë njeri të veshur me kostum prej Mentos duke u hedhur në një fuçi të mbushur me Diet Coke

Në qoftë se ngjarjet e fundit në Kampionatin Botëror ju kanë bërë të ndiheni të mërzitur, atëherë kjo mund të ndihmojë t\'ua ngritë moralin....

20 June, 2014Lexo më shumë

Shikoni se si reagojnë qentë kur njeriu i\’u leh atyre

Magjistari Jose Ahonen udhëheq eksperimentin së bashku me komedianin Rudi Rok, i cili bën një imitim perfekt të qenve për eksperimentin në fjalë....

20 June, 2014Lexo më shumë

Gruaja e zhveshur duke u rrezitur shkakton aksident në trafik pasi e huton motoçiklistin

Shoferët nuk kanë mundur t\'i mbajnë sytë në rrugë, pasi një grua ishte parë e shtrirë lakuriq....

20 June, 2014Lexo më shumë

Roboti Bob, roja e sigurimit që patrollon zyret

Shkencëtarët në Universitetin e Birmingham janë duke testuar teknologjinë futuriste, e cila madje mund edhe të rimbushet vetë dhe të marrë vendimet e veta, në një vend pune....

17 June, 2014Lexo më shumë

Tentoi ta përpijë telefonin, i mbeti në fyt

Shikojeni këtë njeri me telefonin e ngecur në gojën e tij duke i bërë mjekët të qeshin me të....

16 June, 2014Lexo më shumë

Kur qeni shkel rregullat e shtëpisë

Shikojeni këtë qen të \'keq\' të hidhet vjedhurazi mbi shtratin të cilin e ka të ndaluar dhe fillon të rrotullohet në të....

14 June, 2014Lexo më shumë

Kryetari i Bashkisë së San Marinos në Kaliforni kapet duke e hedhur jashtëqitjen e qenit në kopshtin e rivalit të tij

Dennis Kneier, Kryetari i Bashkisë së San Marinos në Kaliforni, i cili nuk zotëron ndonjë qen, ka kërkuar falje pasi kishte hedhur jashtqitjen e qenit në oborrin e një aktivisti....

12 June, 2014Lexo më shumë

Dashuri apo çmenduri? 31 vjeçari me të dashurën e tij 91 vjeçare

I vetëquajtur \'gjahtar\' i grave të moshuara, Kyle Jones thotë se ai nuk ka dalur asnjëherë me ndonjë grua të moshës së tij, porse preferon vëmendjen e pensionisteve....

6 June, 2014Lexo më shumë

Kampionati botëror sjell disa nga stilet më bizare të mjekrës dhe mustaqeve

Kampionati botëror i mjekrës dhe mustaqeve është mbajtur në Leinfelden-Echterdingen të Gjermanisë ku kanë marrë pjesë burra me stile mjaft mbresëlënëse....

1 June, 2014Lexo më shumë

Hoteli i bërë tërësisht prej kripës

Ky hotel Bolivian është ndërtesa më e madhe e bërë prej kripës, madje edhe mobiljet janë të bëra nga blloqe prej kripe....

1 June, 2014Lexo më shumë

Dhia, me biçikletë nëpër qytet!

Nuk ka shumë informacione lidhur me këtë video incizim, por duhet pranuar që diçka e tillë shumë rrallë mund të shihet. ...

30 May, 2014Lexo më shumë

Artisti hëngri ijën e tij

Alexander Selvik wengshoel kishte bindur mjekët që ta mbaj kockën e tij të deformuar pasi e kishte zëvendësuar atë....

28 May, 2014Lexo më shumë

Koreja e Jugut me parkingje më të gjera për femrat

Koreja e Jugut ka prezantuar vendet e parkimit për femra të cilët janë 20 centimetra më të gjerë dhe të përshkruara me ngjyrë rozë....

28 May, 2014Lexo më shumë

Kazanova 5 vjeçar me tre të dashura

Videoja e titulluar \'Telashet e fëmijës\', ishte postuar në YouTube ku ka grumbulluar më shumë se dy milion shikime në vetëm tre ditë....

27 May, 2014Lexo më shumë

Hedh në shitje fjalën \”The\” të shkruar në një copë letre në eBay, pranon oferta deri në 93 dollar

Një përdorues i eBay nga Sydney i Australisë ka nxjerrë në shitje një copë letre të grisur me fjalën \'The\' të shkruar në të dhe deri më tani ka pranuar oferta deri në 93 dollar....

24 May, 2014Lexo më shumë

Burri përjeton dhimbjet e lindjes

Pasi kishte humbur një sfidë të Heart FM, prezantuesi i kësaj radioje Tom Evans është dashur të përjetoj dhimbjet që i\'u shkaktohen femrave gjatë lindjes me anë të një simulatori....

24 May, 2014Lexo më shumë

Restauranti indian përdor fluturake për shpërndarjen e picave

Një piceri në Mumbai përdorë një fluturake të vogël për t\'ia dërguar porosinë konsumatorit gati 2 kilometra larg në çatinë e një rrokaqielli, të cilët planifikojnë që dërgesat ajrore të jenë një gjë normale brenda katër viteve....

23 May, 2014Lexo më shumë

Venecia arrin në Kinë

Një sipërmarrës në Kinë ka shpenzuar 197 milion europër ndërtimin e një qendre tregtare e cila duket si Venecia....

23 May, 2014Lexo më shumë

Djaloshi me gjinjë femre

Ndonjëherë, por vetëm ndonjëherë, interneti mund të jetë një vend i bukur....

21 May, 2014Lexo më shumë

\’Selfie\’-t më epike ndonjëherë

Alex Chacon udhëtoi më shumë se 200,000 kilometra gjatë 600 ditëve, nga majat e maleve e deri në fundin e detit....

21 May, 2014Lexo më shumë

Legjendat angleze të futbollit të gdhendura në kikirikët brazilian

Këto fotografi tregojnë legjendat e famshme të futbollit anglez të gdhendura me kujdes në kikirikët brazilian....

21 May, 2014Lexo më shumë

Djaloshi i ri hedh topin 36 metra larg dhe arrin ta zë atë, merrë ftesë nga NFL

Videoja e Gary Haynes ku ai shihet teksa e hedhë topin larg 36 metra dhe arrin ta zë atë është shpërndarë më shumë se 400,000 herë pasi e ka postuar atë në Vine....

19 May, 2014Lexo më shumë

\’Parkon\’ veturën e saj mbi katër motoçikleta përballë klinikës së syrit

Kalimtarët kanë mbetur të habitur kur një veturë e llojit Citroen është lënë e parkuar mbi katër motoçikleta në rrugën prestigjioze Harley Street në Westminster të Londrës....

19 May, 2014Lexo më shumë

Macja-Merimangë

Kjo mace me të vërtetë mund të bëj çdo gjë që një merimangë mund të bëj, ajo sfidon gravitetin duke u ngjitur në një derë prej xhami....

19 May, 2014Lexo më shumë

Njeriu që kafshoi kokën e pëllumbit u gjurmua nga ADN-ja e gjetur në shenjat e dhëmbëve

Një marins mbretëror 33 vjeçar i quajtur Adam Karmali, kishte pirë 20 kanaçe para se ai ta vriste zogun në rrugë si një \"shaka\" teksa miqtë e tij po e shikonin....

19 May, 2014Lexo më shumë

Puthja e vdekjes: Fermerët shpërfillës puthin devet e tyre përkundër paralajmërimit për virusin vdekjeprurës

Disa fermerë mospërfillës po vazhdojnë t\'i puthin devet e tyre përkundër paralajmërimeve se kjo mund t\'i çojë ata në fitimin e një sëmundje vdekjeprurëse....

15 May, 2014Lexo më shumë

Momenti qesharak kur kali godet me kokë punëtorin

Një burrë në Parx Racing afër Filadelfisë përfundoi me fytyrën e skuqur pasi po kalonte shumë afër kafshës së tërbuar, por arriti që t\'i hakmerret disi....

15 May, 2014Lexo më shumë

Një emigrant përshkon mbi 30 kilometra në motorin e anijes

Omar Iziel, nga Maroku, u gjet nga oficerët e emigracionit duke u përpjekur që të dalë në Spanjë me rroba të zhytjes i kapur në pjesën e prapme të një trageti....

14 May, 2014Lexo më shumë

Humbi aq shumë peshë sa që rojet e kufirit nuk i besuan që ishte i njëjti person

Ross Connor shpezoi 6 mijë funte për t\'iu bashkuar një kampi të kikboksit për një vit në Tajlandë dhe deshi të kthehej në shtëpi, por u arrestua në aeroport....

14 May, 2014Lexo më shumë
 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Rock Wheels
  • Play Bike Rivals
  • Play Supercar Showdown