Argëtim – Page 91 – Lajmi.net

Aktuale

10 hotelet më të çuditshme në botë (Foto)

Në këtë artikull ju do të mund t’i shihni 10 hotelet më të çuditshme në botë. Ato kanë dizajnë të pabesueshme të cilat sigurisht se do t’ju pëlqejnë....

19 September, 2015Lexo më shumë

10 fotografi të bukura që tregojnë dashurinë mes kafshëve dhe njerëzve (Foto)

Këto fotografi në mënyrë të veçantë e dëshmojnë se lidhjet mes kafshëve dhe njerëzve janë më tepër emocionale se që i mendojmë....

19 September, 2015Lexo më shumë

Gruaja vendos të “shpërthej” në emision televiziv cistën që kishte në kokë (Video)

Një ngjarje jo e zakonshme ka ndodhur në praninë e shumë personave që ishin pjesëmarrës në një emision amerikan....

19 September, 2015Lexo më shumë

Gruaja e moshës 60 vjeçare tenton ta puth me forcë një djalë të mitur në lift (Video)

Një grua që besohet të jetë afër moshës 60 vjeçare, ka tentuar që me forcë, të puth një djalë shumë të ri në moshë....

18 September, 2015Lexo më shumë

Ja si i ndalon siberiani vjedhësit e patateve (Video)

Dy persona tentuan të vjedhin dy thasë me patate, por 'Chuck Norris-i siberian', Igor Kudimov, tenton t'i ndalojë ata duke u kërcyer në veturë....

18 September, 2015Lexo më shumë

Falë këtyre prezantueseve, në Meksikë të gjithë e shikojnë parashikimin e motit (Foto)

Parashikimi i motit në një vend të botës arrin numër rekord të shikueshmërisë....

18 September, 2015Lexo më shumë

A është ky kamarieri më fatkeq që kemi parë ndonjëherë !? |VIDEO|

Por të ftuarit nuk lejuan që atmosfera të prishej, dhe ata krijuan një moment qesharak, dhe dasma vazhdoi - shpëtoi pa u shkatërruar. ...

17 September, 2015Lexo më shumë

10 aktorët që duken më bukur me mjekër (Foto)

Mjekra padyshim që e bën një mashkull të duket më tërheqës dhe më bukur. Zakonisht, shumica e meshkujve duken më bukur kur kanë qime në fytyrë se sa kur i heqin ato....

17 September, 2015Lexo më shumë

Nuk do të besoni sa shumë ngjanë ky djalë më aktorin Mr Bean

Është gjithmonë dikush në botë që ka shumë ngjashmëri me ndonjërin prej nesh. Por imagjinoni  të jeni ai person që keni ngjashmëri ekstreme me të famshmin Mr Bean....

17 September, 2015Lexo më shumë

Kur kamerierit i bie nga dora torta e madhe e dasmës (Video)

Ky është momenti kur në një dasmë në Newcastle kamerierit i bie nga dora torta e madhe e dasmës, pasi një tjetër kamerier e shtyu atë nga mbrapa....

17 September, 2015Lexo më shumë

E mbush vaskën me allçi dhe qëndron në të derisa ‘ngrihet’ (Video)

Ky është momenti kur një burrë vendosi të bëj një dush në allçi, vetëm për ta kuptuar se si është ta bësh këtë....

17 September, 2015Lexo më shumë

Qesharake, ja me kë përngjanë disa të famshëm (Foto)

Një aplikacion për takime i quajtur Double, i cili gjen përshtatjet ideale të çifteve për të dalë në takim, ka dalë me disa përshtatje qesharake të disa të famshmëve me kafshë dhe gjëra të tjera....

17 September, 2015Lexo më shumë

Roboti u thotë “f*ck you” prezantuesve të BBC në emision të drejtpërdrejt

Kur ftoni një robot si mysafir në emisionin e mëngjesit, ekziston gjithmonë rreziku që ai të refuzojë të luaj sipas rregullave, shkruan “Mashable”. ...

17 September, 2015Lexo më shumë

Shikoni si reagon gorilla kur i sheh imazhet e gorillave tjera në telefon |VIDEO|

Një video e cila është publikuar në YouTube në datën 6 shtator të këtij viti, parqet një gorillë se si ajo ishte habitur kur kishte shikuar disa imazhe në telefonin e një vizitori, i cili kishte ardhur kopshtin zoologjik....

16 September, 2015Lexo më shumë

5 filmat ku aktoret u shfaqen shumë tërheqëse (Foto)

Më poshtë mund të shihni një listë prej 5 aktoreve më të bukura, më seksi dhe më tërheqëse që Hollivudi i ka prezantuar ndonjëherë....

16 September, 2015Lexo më shumë

Artistja vizaton fytyrën e Donald Trump me gjakun e periodave

Një artiste sapo ka bërë diçka jo të zakonshme. Fytyrën e biznesmenit të njohur Donald Trump, e ka vizatuar duke përdorur gjakun e periodave....

16 September, 2015Lexo më shumë

Çfarë ndodh me milingonat kur “cingërron” iPhone pranë tyre? (Video)

Një video e realizuar me disa milingona dhe një iPhone ka sjellë rezultat të pabesueshëm!...

16 September, 2015Lexo më shumë

Majmuni duke shtënë me kallashnikov (Video)

Disa luftëtarë afrikan argëtoheshin me një majmun të llojit shimpanze, derisa kjo e fundit dikur filloj të gjuaj pa kontroll breshëri të plumbave me kallashnikov. ...

15 September, 2015Lexo më shumë

5 telenovelat që shqiptarët i shikuan më së shumti (Foto)

Telenovelat janë shumë të popullarizuara në Evropë, Amerikë Latine, Brazil, Portugali, Spanjë por edhe në vendin tonë....

15 September, 2015Lexo më shumë

Ja se si vogëlushja bën sikur qan që të mos i presin thonjtë (Video)

Një vajzë e vogël shumë e zgjuar vendosi të trembë babain e saj në momentin që ky i fundit po i priste thonjtë....

14 September, 2015Lexo më shumë

Kur këngëtarja ia huq playback-ut me të madhe (Video)

Të kënduarit playback, sot, është e natyrshme, sidomos për muzikën komerciale që e dëgjojmë çdo ditë....

14 September, 2015Lexo më shumë

Tarazani i vërtetë: Zë kafshët e egra duarbosh (Foto&Video)

Puna më e vështirë dhe njëherit më e rrezikshme do të ishte sikur ju të jetonit në një vend ku janë të pranishme kafshët e egra....

13 September, 2015Lexo më shumë

Ndodh edhe kjo: Donald Trump interviston vetveten (Video)

Kandidati për president të SHBA-së nga radhët e republikanëve ka “intervistuar vetveten” në emisionin Tonight Show të komedianit Jimmy Fallon....

12 September, 2015Lexo më shumë

8 shtëpitë luksoze të disa të famshmëve (Foto)

Më poshtë mund t’i shihni 8 shtëpitë luksoze të disa të famshmëve....

12 September, 2015Lexo më shumë

Policët ndalojnë veturat që rosat ta kalojnë rrugën sigurt (Video)

Policët në Zelandë të Re kanë ndihmuar një rosë dhe të vegjlit e saj që të kalojnë rrugën në mënyrë të sigurt, duke u kujdesur që veturat të mos i shkelin....

12 September, 2015Lexo më shumë

Momenti i pabesueshëm kur vogëlushja frikësohet nga hija e saj (Video)

Shikojeni se çfarë i ndodh kësaj vogëlusheje kur e shikon hijen e saj për herë të parë....

12 September, 2015Lexo më shumë

8 herë kur prindërit kanë shfaqur reflekse të pabesueshme (Foto)

Prindërit shpesh janë parë duke reaguar në mënyrë të pabesueshme kur është fjala për ‘shpëtimin’ e fëmijëve të tyre nga ndonjë lëndim....

12 September, 2015Lexo më shumë

Dasma e parë magjike në botë, nusja i bën një trik magjik burrit të saj (Video)

Për magjistarin nga Los Angeles, Justin Willman dhe nusen e tij komediane Jillian Sipkins, vallëzimi i parë në dasmën e tyre ishte shumë më ndryshe se i të gjithë të tjerëve....

12 September, 2015Lexo më shumë

Ja çfarë bëjnë disa studentë kur është fjala për të kursyer para (Foto)

Një grup i disa studentëve të cilët tentojnë të kursejnë para duke gjetur zgjidhje të ndryshme për problemet e tyre, janë bërë hit në rrjetet sociale pasi i kanë ndarë përvojat e tyre në internet....

11 September, 2015Lexo më shumë

Babai i thotë vajzës 2-vjeçare se s’mund të ketë të dashur, ja si reagon ajo (Video)

Të gjithë prindërit duhet të përgatiten për ditën kur vajzat e tyre të dashura vijnë në shtëpi dhe ju tregojnë se kanë një të dashur....

11 September, 2015Lexo më shumë

Fotografi qesharake tregojnë se fëmijët mund të flenë kudo (Foto)

Kush ka nevojë për shtrat për të fjetur? Të paktën jo fëmijët....

11 September, 2015Lexo më shumë

Ja çfarë ndodh nëse e përzieni pijen Coca-Cola me plin (Video)

A e dini se çfarë ndodh nëse e përzieni këtë pije me plin të shkrepëses?...

10 September, 2015Lexo më shumë

Rusi 84-vjeçar martohet me të fejuarën e tij 24-vjeçare (Foto)

Një aktor rus 84-vjeç i njohur për më shumë se 140 role në filmat rus, ka filluar një jetë të re me gruan e tij që është 60 vjet më e re se ai....

10 September, 2015Lexo më shumë

Ja se sa qesharak mund të bëhesh nëse e tepron me raki (Video)

Një burrë është dëmtuar keq në kokë dhe ky incident ka ndodhur në banjo. Skena është regjistruar në një banjo dhe përpjekjet e këtij burri për të hequr pantallonat janë të jashtëzakonshme....

9 September, 2015Lexo më shumë

Momenti qesharak kur ushtari amerikan ‘shqelmohet’ nga deveja në Afganistan (Video)

Momenti kur një ushtar amerikan tenton ta ‘godasë’ devenë në pjesën e pasme të saj është kthyer në një moment tepër qesharak, pasi ai u godit me këmbë nga kafsha në Afganistan....

9 September, 2015Lexo më shumë

Kaloi 20 vite duke kërkuar emrin e një kënge, qanë kur një pasagjer ia tregon atë (Video)

Për juve mund të jetë një këngë e rëndomtë dhe e thjeshtë, por për një taksist në Afrikë të Jugut kjo këngë ka rëndësi të madhe....

9 September, 2015Lexo më shumë

4 aktoret që ‘i ranë pishman’ për skenat nudo në filma (Foto)

Prej Natalie Portman e deri tek Kate Winslet, më poshtë mund të lexoni se cilat janë aktoret të cilat janë penduar për skenat nudo që i kanë bërë në disa filma....

8 September, 2015Lexo më shumë

Seksi i detyruar: Gomari tenton të dhunoi të zotin (Video)

Në këtë video shihet një gomar i afektuar seksualisht ndaj një njeriu gjysmë të zhveshur. Gomari tenton që të dhunoi të zotin, përderisa ai përpiqet që t’i shpëtoi tentativave të gomarit. ...

8 September, 2015Lexo më shumë

Studenti projekton një aeroplan duke qenë i dehur, më pas nuk di asgjë për të (Foto)

Shoku i një studenti të inxhinierisë mekanike ka treguar se si ai, në gjendje të dehur, ka arritur të projektojë në mënyrë të mahnitshme një aeroplan....

8 September, 2015Lexo më shumë

Reagimi i gorillës kur sheh fotografitë e gorillave tjera (Video)

Një vizitor i një kopshti zoologjik mendoi se do të ishte interesante që një gorilla t’i shihte fotografitë e gorillave të tjera që jetojnë jashtë në botën e egër....

8 September, 2015Lexo më shumë

Bijat në syneti kërcejnë me muzikë tallava të Rihanes (Video)

Agroni dhe Ardioni kanë kënduar vet në synetin e tyre. Ndonëse ata kanë kënduar muzikë moderne të këngëtares Rihana, vallja është zhvilluar në bazë të traditës shqiptare. ...

6 September, 2015Lexo më shumë

Gjatë gjithë kohës e keni prerë gabim shalqirin, mësojeni si duhet (Video)

A e prisni shalqirin në forma trekëndëshe si të gjithë? Nëse po, atëherë keni qenë duke u lodhur gjatë gjithë kësaj vere....

5 September, 2015Lexo më shumë
 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master Japan
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bubble Trouble