Argëtim – Page 88 – Lajmi.net

Aktuale

Gruaja kërcen nga dritarja pasi autobusi nuk u ndal në stacionin e duhur (Video)

Kjo grua ka një zgjidhje interesante se si të dalësh nga autobusi kur ai nuk ndalon në stacionin e duhur....

23 September, 2015Lexo më shumë

A është e vërtetë se zezakët e kanë organin seksual më të madh se të tjerët? (Video)

Kenis dhe Kate vendosën që të zgjidhin çështjen e cila i ka shqetësuar ato për një kohë të gjatë – nëse zezakët e kanë organin seksual më të madh se meshkujt e tjerë....

23 September, 2015Lexo më shumë

Këto fotografi tregojnë se si Instagram ‘largon’ realitetin nga fotografitë tuaja

Instagram është bërë tani një rrjet social shumë i popullarizuar, që përdoret nga shumë njerëz të cilët postojnë fotografi dhe video çdo ditë....

23 September, 2015Lexo më shumë

A është ky çiklisti më i ‘çmendur’ që kemi parë deri më tani !? |VIDEO|

Kenny Belaey nga Belgjika ndryshe njihet edhe me emrin 'Magjistari' dhe për 22 vite është ngasës i biçikletës në terene ekstreme. ...

23 September, 2015Lexo më shumë

Lojërat e fëmijëve që u zhdukën me ardhjen e teknologjisë

Me ardhjen e teknologjisë, të gjithë përfituam nga të mirat e saj - por edhe humbëm momentet më të bukura të jetës sonë....

22 September, 2015Lexo më shumë

Studentët ngatërrojnë Nelson Mandelën me aktorin Morgan Freeman në një prezantim për të (Foto)

Dy studentë të cilët ishin duke bërë një prezantim për Nelson Mandelën patën një ditë të 'sikletshme', pasi e ngatërruan atë me aktorin hollivudian Morgan Freeman....

22 September, 2015Lexo më shumë

Shtiret se është i verbër vetëm për të testuar ndershmërinë e njerëzve (Video)

Një përdorues kreativ i YouTube është shtirë se është i verbër vetëm për të parë reagimet e njerëzve në rrugë....

22 September, 2015Lexo më shumë

Mësuesja bën seks me nxënësin 18-vjeçar, por… mbetet shtatzënë

Një natë pasionante në bankat e shkollës mund të kthehet edhe në një tragjedi të vërtetë personale, familjare dhe ligjore për një mësuese....

21 September, 2015Lexo më shumë

Top 10-të dështimet gjatë rrënimit të ndërtesave (Video)

Rrënimi i ndërtesave të mëdha duke përdorur dinamit është praktikë e zakonshme në industritë e zhvilluara të ndërtimeve. ...

21 September, 2015Lexo më shumë

Ja si mund të blihet lumturia me para

Debati nëse parja të bënë apo jo të lumtur është më i vjetër se sa vet paraja. Historikisht diskutimet janë shtruar në rrafshin nëse pasuria materiale të bënë apo jo të lumtur. ...

21 September, 2015Lexo më shumë

Ja ku e fsheh një obez armën pa leje (Video)

Të jesh obez duket se paska edhe anë pozitive. Në një video 4-sekondëshe, një burrë shihet duke fshehur një pistoletë poshtë barkut të tij të stërmadh, me një lehtësi të jashtëzakonshme....

20 September, 2015Lexo më shumë

Turqi, i moshuari kapet duke bërë seks në park me turisten (Video+18)

Nuk është kohë e mirë për të bërë seks me një turiste. Policia turke e Antaljas mbërriti në një park, ku gjeti një çift duke bërë seks....

20 September, 2015Lexo më shumë

Ja si dukej Meka e vitit 1953 (Foto)

Kur jemi shumë pranë festës së Kurban Bajramit dhe ritualit të shenjtë e të përvitshëm të Haxhit, revista "National Geographic" ka publikuar disa foto shumë të veçanta nga Haxhi i vitit të largët 1953">1953, përcjell Portali Albeu....

20 September, 2015Lexo më shumë

Prind i dedikuar: Këmba e paralizuar nuk e pengon që ta shëtis vajzën (Video)

Në një video që do t’ju impresionojë, shihet Manoel Izo, duke e shëtitur vajzën e tij njëzet muajshe, në patericën e tij....

20 September, 2015Lexo më shumë

Spektakël hipnotizues në Buenos Aires (Video)

Ky është spektakli që ka hipnotizuar turmat në Buenos Aires. Një shfaqje mbreslënëse, kombinim perfekt i perfomancës së aktorëve balerinë, fishekzjarreve, dritave dhe muzikës....

19 September, 2015Lexo më shumë

10 hotelet më të çuditshme në botë (Foto)

Në këtë artikull ju do të mund t’i shihni 10 hotelet më të çuditshme në botë. Ato kanë dizajnë të pabesueshme të cilat sigurisht se do t’ju pëlqejnë....

19 September, 2015Lexo më shumë

10 fotografi të bukura që tregojnë dashurinë mes kafshëve dhe njerëzve (Foto)

Këto fotografi në mënyrë të veçantë e dëshmojnë se lidhjet mes kafshëve dhe njerëzve janë më tepër emocionale se që i mendojmë....

19 September, 2015Lexo më shumë

Gruaja vendos të “shpërthej” në emision televiziv cistën që kishte në kokë (Video)

Një ngjarje jo e zakonshme ka ndodhur në praninë e shumë personave që ishin pjesëmarrës në një emision amerikan....

19 September, 2015Lexo më shumë

Gruaja e moshës 60 vjeçare tenton ta puth me forcë një djalë të mitur në lift (Video)

Një grua që besohet të jetë afër moshës 60 vjeçare, ka tentuar që me forcë, të puth një djalë shumë të ri në moshë....

18 September, 2015Lexo më shumë

Ja si i ndalon siberiani vjedhësit e patateve (Video)

Dy persona tentuan të vjedhin dy thasë me patate, por 'Chuck Norris-i siberian', Igor Kudimov, tenton t'i ndalojë ata duke u kërcyer në veturë....

18 September, 2015Lexo më shumë

Falë këtyre prezantueseve, në Meksikë të gjithë e shikojnë parashikimin e motit (Foto)

Parashikimi i motit në një vend të botës arrin numër rekord të shikueshmërisë....

18 September, 2015Lexo më shumë

A është ky kamarieri më fatkeq që kemi parë ndonjëherë !? |VIDEO|

Por të ftuarit nuk lejuan që atmosfera të prishej, dhe ata krijuan një moment qesharak, dhe dasma vazhdoi - shpëtoi pa u shkatërruar. ...

17 September, 2015Lexo më shumë

10 aktorët që duken më bukur me mjekër (Foto)

Mjekra padyshim që e bën një mashkull të duket më tërheqës dhe më bukur. Zakonisht, shumica e meshkujve duken më bukur kur kanë qime në fytyrë se sa kur i heqin ato....

17 September, 2015Lexo më shumë

Nuk do të besoni sa shumë ngjanë ky djalë më aktorin Mr Bean

Është gjithmonë dikush në botë që ka shumë ngjashmëri me ndonjërin prej nesh. Por imagjinoni  të jeni ai person që keni ngjashmëri ekstreme me të famshmin Mr Bean....

17 September, 2015Lexo më shumë

Kur kamerierit i bie nga dora torta e madhe e dasmës (Video)

Ky është momenti kur në një dasmë në Newcastle kamerierit i bie nga dora torta e madhe e dasmës, pasi një tjetër kamerier e shtyu atë nga mbrapa....

17 September, 2015Lexo më shumë

E mbush vaskën me allçi dhe qëndron në të derisa ‘ngrihet’ (Video)

Ky është momenti kur një burrë vendosi të bëj një dush në allçi, vetëm për ta kuptuar se si është ta bësh këtë....

17 September, 2015Lexo më shumë

Qesharake, ja me kë përngjanë disa të famshëm (Foto)

Një aplikacion për takime i quajtur Double, i cili gjen përshtatjet ideale të çifteve për të dalë në takim, ka dalë me disa përshtatje qesharake të disa të famshmëve me kafshë dhe gjëra të tjera....

17 September, 2015Lexo më shumë

Roboti u thotë “f*ck you” prezantuesve të BBC në emision të drejtpërdrejt

Kur ftoni një robot si mysafir në emisionin e mëngjesit, ekziston gjithmonë rreziku që ai të refuzojë të luaj sipas rregullave, shkruan “Mashable”. ...

17 September, 2015Lexo më shumë

Shikoni si reagon gorilla kur i sheh imazhet e gorillave tjera në telefon |VIDEO|

Një video e cila është publikuar në YouTube në datën 6 shtator të këtij viti, parqet një gorillë se si ajo ishte habitur kur kishte shikuar disa imazhe në telefonin e një vizitori, i cili kishte ardhur kopshtin zoologjik....

16 September, 2015Lexo më shumë

5 filmat ku aktoret u shfaqen shumë tërheqëse (Foto)

Më poshtë mund të shihni një listë prej 5 aktoreve më të bukura, më seksi dhe më tërheqëse që Hollivudi i ka prezantuar ndonjëherë....

16 September, 2015Lexo më shumë

Artistja vizaton fytyrën e Donald Trump me gjakun e periodave

Një artiste sapo ka bërë diçka jo të zakonshme. Fytyrën e biznesmenit të njohur Donald Trump, e ka vizatuar duke përdorur gjakun e periodave....

16 September, 2015Lexo më shumë

Çfarë ndodh me milingonat kur “cingërron” iPhone pranë tyre? (Video)

Një video e realizuar me disa milingona dhe një iPhone ka sjellë rezultat të pabesueshëm!...

16 September, 2015Lexo më shumë

Majmuni duke shtënë me kallashnikov (Video)

Disa luftëtarë afrikan argëtoheshin me një majmun të llojit shimpanze, derisa kjo e fundit dikur filloj të gjuaj pa kontroll breshëri të plumbave me kallashnikov. ...

15 September, 2015Lexo më shumë

5 telenovelat që shqiptarët i shikuan më së shumti (Foto)

Telenovelat janë shumë të popullarizuara në Evropë, Amerikë Latine, Brazil, Portugali, Spanjë por edhe në vendin tonë....

15 September, 2015Lexo më shumë

Ja se si vogëlushja bën sikur qan që të mos i presin thonjtë (Video)

Një vajzë e vogël shumë e zgjuar vendosi të trembë babain e saj në momentin që ky i fundit po i priste thonjtë....

14 September, 2015Lexo më shumë

Kur këngëtarja ia huq playback-ut me të madhe (Video)

Të kënduarit playback, sot, është e natyrshme, sidomos për muzikën komerciale që e dëgjojmë çdo ditë....

14 September, 2015Lexo më shumë

Tarazani i vërtetë: Zë kafshët e egra duarbosh (Foto&Video)

Puna më e vështirë dhe njëherit më e rrezikshme do të ishte sikur ju të jetonit në një vend ku janë të pranishme kafshët e egra....

13 September, 2015Lexo më shumë

Ndodh edhe kjo: Donald Trump interviston vetveten (Video)

Kandidati për president të SHBA-së nga radhët e republikanëve ka “intervistuar vetveten” në emisionin Tonight Show të komedianit Jimmy Fallon....

12 September, 2015Lexo më shumë

8 shtëpitë luksoze të disa të famshmëve (Foto)

Më poshtë mund t’i shihni 8 shtëpitë luksoze të disa të famshmëve....

12 September, 2015Lexo më shumë

Policët ndalojnë veturat që rosat ta kalojnë rrugën sigurt (Video)

Policët në Zelandë të Re kanë ndihmuar një rosë dhe të vegjlit e saj që të kalojnë rrugën në mënyrë të sigurt, duke u kujdesur që veturat të mos i shkelin....

12 September, 2015Lexo më shumë

Momenti i pabesueshëm kur vogëlushja frikësohet nga hija e saj (Video)

Shikojeni se çfarë i ndodh kësaj vogëlusheje kur e shikon hijen e saj për herë të parë....

12 September, 2015Lexo më shumë

8 herë kur prindërit kanë shfaqur reflekse të pabesueshme (Foto)

Prindërit shpesh janë parë duke reaguar në mënyrë të pabesueshme kur është fjala për ‘shpëtimin’ e fëmijëve të tyre nga ndonjë lëndim....

12 September, 2015Lexo më shumë

Dasma e parë magjike në botë, nusja i bën një trik magjik burrit të saj (Video)

Për magjistarin nga Los Angeles, Justin Willman dhe nusen e tij komediane Jillian Sipkins, vallëzimi i parë në dasmën e tyre ishte shumë më ndryshe se i të gjithë të tjerëve....

12 September, 2015Lexo më shumë
 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master
  • Play Supercar Showdown