Argëtim – Page 85 – Lajmi.net

Aktuale

Argjentinasit i vënë demit emrin e këtij futbollisti

Këto ditë në Argjentinë ka filluar panairi i famshëm agrokulturor. Ndryshe nga vitet e tjera, edhe pse është edicioni i 150 i këtij panairi, ka rënë në sy një dem 920-kilogramësh....

18 July, 2018 Lexo më shumë

Futet në morg për t’i dhënë lamtumirën gruas, e zë infermierin duke bërë seks me kufomën e saj, aty filloi kaosi

Një burrë i cili kishte mbetur zemërthyer pas vdekjes së grua, kishte mbetur i shokuar kur kishte zënë infermierin duke bërë seks me kufomën e gruas së tij, në momentin kur u fut në spital për t’i dhënë lamtumirën e fundit....

18 July, 2018 Lexo më shumë

Deshi të kalonte përmes urës që po ngrihej, e pëson gruaja me biçikletë – përfundon në spital

Një grua 37-vjeçare ka mbetur e plagosur në 4 korrik në Menasha, një qytet në Wisconsin, pasi po përpiqej të kalonte një urë të lëvizshme me biçikletën e saj....

17 July, 2018 Lexo më shumë

18 njerëzit me sytë më të bukur në botë

 Të kesh sy të bukur është shumë e zakonshme, por të kesh një ngjyrë unike të tyre për shkak të faktorëve gjenetikë është thjesht e mahnitëse....

17 July, 2018 Lexo më shumë

Truku çudibërës që i mban lulet të freskëta deri në 10 ditë

I dashuri juaj i zemrës ju ka dhuruar një tufë me trëndafila dhe ju dëshironi t’i mbani sa më gjatë?...

17 July, 2018 Lexo më shumë

E tmerrshme, shikoni se si mushkonjat shpojnë lëkurën tuaj

Kjo video tregon se si mushkonjat përpiqen të shpojnë lëkurën tuaj....

16 July, 2018 Lexo më shumë

Ide tepër të bukura për të rregulluar kopshtin tuaj

Gjithnjë e më shumë të popullarizuara ndër kopshtarët, dhomat e kopshtit janë mënyrë e përsosur që t’i kombinoni llojet e ndryshme të luleve, ngjyrave, materialeve dhe stileve të kundërta....

16 July, 2018 Lexo më shumë

Pushime me vjehrrën: Gjithçka që duhet të dini

Nëse mendoni ta bëni vjehrrën një aleate dhe t’i fitoni zemrën bashkëshortit apo të dashurit merreni vjehrrën me vete me pushime. Sado e vështirë t’ju duket ditët nuk do jenë aq të këqija me të. Duke i bërë një ftesë të tillë ju do të fitoni zemrën e burrit tuaj gjithmonë, dhe pas kësaj mund ti kërkoni çdo gjë....

16 July, 2018 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO