Argëtim – Page 57 – Lajmi.net

Aktuale

Rrëfehet prostituta, tregon pse burrat tradhtojnë gratë e tyre

Një prostitutë australiane ka deklaruar që burrat dhe gratë tradhtojnë sepse “nuk dinë të bëjnë seks”.Një punonjëse bordeli rreth 23 vjeçare, që fiton rreth 2 mijë paundë në javë, ka rrëfyer që edhe vajzat jo të bukura mund të bëhen “perëndesha seksi”. ...

3 July, 2016Lexo më shumë

25-vjeçari hyri në borxh për t’u dukur i bukur (FOTO)

Një 25-vjeçar nga Mançesteri që aspironte të bëhej model, ka falimentuar pasi ka shpenzuar shumë për pamjen e tij të jashtme. ...

3 July, 2016Lexo më shumë

Peshkaqenin gjigant e mbajnë vetëm me duar (Video)

Gjatë një hulumtimi shkencor që është bërë në një plazh të Kalifornisë në Shtete e Bashkuara, dy pjesëtarë të marinës, e kanë nxjerrë dhe mbajtur një peshkaqen, derisa i janë bërë disa fotografime. ...

3 July, 2016Lexo më shumë

Njiheni Shqipërinë me një video artistike (Video)

Në një video katërminutëshe të shpërndarë në internet janë shfaqur bukuritë “sekrete të pazbuluara” të Shqipërisë....

2 July, 2016Lexo më shumë

Studenti ngec në skulpturën në formë vagine në Gjermani (Foto)

Peruan Fernando de la Jara, është artisti dhe skulptori që ka bërë këtë skultpturë të çuditshme në Gjermani, në afërsi të Universitetit “Tubingen”....

1 July, 2016Lexo më shumë

Gruan e vajzat Obama, ‘i zbulon’ era (Foto)

Michelle Obama bashkë me dy vajzat e saj kanë kaluar një moment të sikletshëm teksa zbrisnin nga avioni në aeroportin e Madridit....

1 July, 2016Lexo më shumë

Princesha 19-vjeçare që po kthehet në një ikonë mode

Mamaja e 19-vjeçares konsiderohet si një prej femrave më me stil në arenën ndërkombëtare. Por padyshim asaj po i shtohet paksa konkurrenca. ...

1 July, 2016Lexo më shumë

A mendoni se jeni qesharak? Sot keni rastin ta tregoni veten

Mënyra më e mirë për të kuptuar, nëse keni sens humori, është duke hyrë në thellësi të humorit të një vendi tjetër. E qeshura është universalisht e njohur si shprehje dëfrimi dhe tregimi i shakave është dhunti e njerëzve që kanë prirje humoristike....

1 July, 2016Lexo më shumë

Ja gjërat që do t’u mungojnë atyre që agjëruan (Video)

Kanë mbetur vetëm edhe katër ditë që të përfundoj muaji i shenjtë i Ramazanit i cili mbahet nga të gjithë myslimanët në botë....

30 June, 2016Lexo më shumë

Hoxha turk: Nëse masturboni, në botën tjetër, dora mbetet shtatzanë (Video)

Një udhëheqës mysliman fetar Mücahid Cihad Han tha se burrat të cilët masturbojnë “në botën tjetër, dora e tyre do të mbetet shtatzënë “, – raporton gazeta turke Hurriyet Daily News....

30 June, 2016Lexo më shumë

Qeni që mban proteza (Foto)

Molly Moore nga Michigan është pronarja e këtij qeni që përfundimisht vendosi t’i vë proteza atij....

30 June, 2016Lexo më shumë

Vetëm pak njerëz mund ta gjejnë vetën në këto fotografi

Ka situata të shumta që të jesh i gjatë mund të jetë një avantazh....

30 June, 2016Lexo më shumë

A është top pambuku, një re, apo thjesht qenushja më e bukur në botë (Foto/Video)

Ajo quhet Tori dhe jeton në Daegu të Koresë Jugore me dy pronarët e saj....

30 June, 2016Lexo më shumë

Se fëmijët sjellin vetëm lumturi, më së miri e tregojnë këto fotografi

Ne gjithmonë kemi nevojë për buzëqeshje, e kush mund t'i japë jetë buzëqeshjes më shumë se fëmijët? ...

30 June, 2016Lexo më shumë

‘Sheiku’ nga Kukësi (Foto)

Qershori dhe Korriku janë muajt ku maturantët zhvillojnë provimet e maturës, por edhe përgatiten për mbrëmjen e jetës....

29 June, 2016Lexo më shumë

Foto mahnitëse të kapura në vendin dhe momentin e duhur

Shkrepja e aparatit fotografik në momentin e duhur, mund të jetë i mjaftueshëm që të tregosh shumë, nganjëherë edhe të krijosh iluzion....

29 June, 2016Lexo më shumë

E bind vajzën të shkojë tek avioni privat, por shihni çfarë ndodhë (Video)

Një amerikan i ri, Coby Persin, i njohur për rrengjet e tij, këtë herë ka shkaktuar shumë habi me një video....

29 June, 2016Lexo më shumë

Droni filmon rastësisht çiftin duke bërë seks në maje të manastirit (Video)

Pamjet e një videoje të filmuar nga një dron, kanë zbuluar diçka të pazakontë që po ndodhte në maje të një kulle të manastirit....

29 June, 2016Lexo më shumë

Gjeta babin duke bërë seks me të dashurën time, por më shkatërroi ajo që ndodhi më pas

Tradhtia është e pafalshme, por kur të vjen nga familja dhe njerëzit që do më shumë është një nga goditjet më të forta që merr njeriu....

29 June, 2016Lexo më shumë

Prindërit i shpërndajnë foton e tmerruar në kopshtin zoologjik, ajo bëhet hit në internet (Foto)

Disa gjëra janë qesharake edhe nëse janë serioze, por kur ka ndërhyrje të fotoshopit ato bëhen edhe më qesharake....

29 June, 2016Lexo më shumë

Djalë pas katër çikave, gëzim i madh në Aeroportin e Prishtinës (Video)

Në aeroportin “Adem Jashari” ka ndodhur diçka interesante. Një familje nga Ferizaj e cila po jeton në Kanada tash e një kohë është gëzuar shumë për lindjen e djalit mbas 4 vajzave....

29 June, 2016Lexo më shumë

Në Komoran, sanën e mbulojnë me “Donika Kadajn”! (Foto)

Baneri i saj gjigant nuk ndodhet më në hapësirat reklamuese, por në mullarin e sanës të banorit nga Komorani....

29 June, 2016Lexo më shumë

Babai imiton vajzën me poza seksi (FOTO)

Ky baba ka parë fotot e vajzës së tij në internet, i ka studiuar me imtësi ato dhe ka filluar punën për hakmarrjen e ëmbël. ...

28 June, 2016Lexo më shumë

Si të fokusoheni në punë!

Pa marrë parasysh se sa iu pëlqen puna juaj, nganjëherë do ta keni të vështirë të fokusoheni në të duke menduar bërë gjëra tjera....

28 June, 2016Lexo më shumë

Kështu dukeshin adoleshentët nëpër botë 100 vjet më parë (Foto)

Gjatë gjithë historisë, njerëzit e kanë parë gjithmonë brezin e ri disi duke ndryshuar nga ata....

28 June, 2016Lexo më shumë

Ky është triku më i mirë në botë, thjesht shikojeni (Video)

Ai është hequr si magjistar, mirëpo krejt çfarë ka bërë ai ka qenë një trik që i ka bërë kalimtarët të duken si budallenj, transmeton lajmi.net. ...

27 June, 2016Lexo më shumë

Nuk do ta besoni si e nisin ditën në shkollë këta fëmijë në Tajlandë (Video)

Dita e mirë shihet në mëngjes, e këta fëmijë në Tajlandë duket se mëngjesin e nisin edhe më mirë....

27 June, 2016Lexo më shumë

Piktura të pabesueshme që në të vërtetë marrin frymë (Foto)

Alexa Meade bën piktura, të cilat në të vërtetë marrin frymë, pra janë njerëz të gjallë!...

27 June, 2016Lexo më shumë

Bukuritë e Kosta Rikës, të lënë pa frymë (Foto)

Kosta Rika është një shtet i vogël në Amerikën Jugore, dy të tretat e së cilës janë të mbuluara me pyje....

26 June, 2016Lexo më shumë

Përjetimet e turistit britanik që me bicikletë i ra përmes Shqipërisë (Foto+Video)

Shqipëria, vendi i cili u bekua nga zoti për natyrën e bukur, për detin e malin komshinj me njëri-tjetrin. ...

25 June, 2016Lexo më shumë

Sarandë, përpiqet të sfidojë vajzat e reja, gruaja del topless dhe tmerron plazhistët (FOTO)

Sapo sheh një foto të tillë është shumë normale pyetja: Pse nuk krijohet një plazh nudo në Shqipëri, për të dërguar të gjithë këta persona që zhvishen, duke ekspozuar trupin e tyre pavarësisht nëse është e lejueshme ose jo?...

25 June, 2016Lexo më shumë

Bajram Gecaj në hap me shefin, edhe “katin” e ka të njëjtë (Foto)

Gecaj është fort i dhënë pas shefit dhe e përcjellë gati në çdo hap. Njëjtë ka vepruar edhe sot, në mbledhjen e qeverisë, raporton lajmi.net. Ai është parë duke hyrë me kryeministrin në mbledhje, por ajo që ka rënë në sy janë teshat e njëjta....

24 June, 2016Lexo më shumë

Zhvishet deputeti “zhvillë” i LDK-së (Foto)

Moti i nxehtë në Kosovë gjatë këtyre ditëve ka bërë që Naser Osmanit, deputet nga rradhët e LDK-së, të kërkojë freski në njërin ndër plazhet në Mesdheun shqiptar....

24 June, 2016Lexo më shumë

Babë dhe bijë që po çmendin internetin me flokët e tyre (Foto)

Benny Harlem nga New York, është këngëtar, kompozitor, model dhe më e rëndësishmja një baba i mrekullueshëm....

24 June, 2016Lexo më shumë

Kur ta lexoni se çfarë ka shkruar pronari i marketit për shalqi, do qeshni me lot

Baneri i vendosur në një market në Itali, ka pushtuar rrjetet sociale, pasi është mjaft interesant por edhe komik në të njëjtën kohë. ...

24 June, 2016Lexo më shumë

Çfarë do të bënit me një milion dollarë? Këta fëmijë kanë disa ide qesharake (Foto/Video)

Fëmijë, një qenie engjëllore dhe e pafajshme, u pyetën se çfarë do të bënin po të kishin nga një milion dollarë, e përgjigjet e tyre rezultuan qesharake, interesante dhe shumë të dashura....

24 June, 2016Lexo më shumë

Ja reagimi qesharak i vajzës së vogël kur e sheh babain e saj pa mjekërr

Kjo është një video mjaft qesharake kur vajza e vogël si duket nuk e njeh babain e saj i cili e ka hequr mjekrrën....

24 June, 2016Lexo më shumë

Artistja që shndërrohet në yjet e famshme (Foto)

Lucia Pittalis, është piktore, artiste e grimit, adhuruese e kinemasë, filmave dhe e dashuruar pas muzikës....

23 June, 2016Lexo më shumë

A lejohet seksi oral në Islam? (Video)

Në Kosovë, ka disa hoxhallarë të cilët përgjigjen në pyetjet e qytetarëve në lidhje me çështje të ndryshme e që kanë të bëjnë me fenë islame....

23 June, 2016Lexo më shumë

Artistja që e transformon veten në Rambo apo Tony Montana (Foto/Video)

Lucia Pittalis, është piktore, artiste e grimit, adhuruese e kinemasë, filmave dhe e dashuruar me muzikë....

23 June, 2016Lexo më shumë

Kung Fu Luta

Kryetari i komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, i njohur si Luta, ka postuar foto në facebook ku shihet në Panairin e Sportit....

23 June, 2016Lexo më shumë

Miqësia e pazakontë mes kalit dhe maces (Foto)

Pavarësisht diferencës së madhe në përmasat e tyre, macja Sappy dhe kali Dakota kanë krijuar një nga lidhjet më të pazakonta në mbretërinë e kafshëve....

23 June, 2016Lexo më shumë

Frutat me format më të çuditshme (Foto)

Çdo frutë rritet nga kjo Tokë ku jetojmë, por siç duket janë zbuluar frute që të bëjnë t’i shikosh dy herë, pasi që forma si ato janë krijuar është vërtet e çuditshme....

23 June, 2016Lexo më shumë
 

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bubble Trouble