Argëtim – Page 51 – Lajmi.net

Aktuale

Parashutistët thyejnë sigurinë dhe hidhen në stadium! (Foto&Video)

Këto janë pamjet e çmendurisë së këtyre dy djemve....

27 September, 2015Lexo më shumë

Vajza qan pasi provon Pepsi për herë të parë

Një vajzë e cila nuk ishte provuar kurrë Pepsi ka shpërthyer në lot teksa provonte pijen e gazuar për herë të parë....

27 September, 2015Lexo më shumë

Kjo reklamë ia kalon asaj të Enis Ujkanit (Video)

Numri i reklamave jo-kreative është jashëtzakonisht i madh në tregun tonë....

27 September, 2015Lexo më shumë

Kur miu flakëron macen (Video)

Përvoja na tregon se macet janë shumë të rrezikshme për minjtë. Por, ka disa raste kur minjtë qëllojnë më të guximshëm, duke shkaktuar frikë të thellë tek “rivalët” e tyre kryesor, macet. ...

26 September, 2015Lexo më shumë

Beteja e buallit me luanin, ja kush fiton (Video)

Luanët njihen për kafshë superiore. Ata janë të fuqishëm dhe këmbëngulës. Megjithatë jo çdoherë dalin fitimtar. ...

26 September, 2015Lexo më shumë

Parada mahnitëse e ushtrisë Tajlandeze (Video)

Shpesh herë mahnitemi nga rregulli dhe lëvizjet precize të ushtrisë që bëjnë paradë. Pedanteria e tyre na le të habitur. ...

26 September, 2015Lexo më shumë

11 fotografi të mahnitshme që i shfaqin qentë si shoferë (Foto)

Ata mund të mos i arrijnë pedalet e automjetit, por ata janë me të vërtetë të mirë në mbajtjen e timonit....

26 September, 2015Lexo më shumë

Qesharake: Dy vjeçari tenton që me sy t’i ndalë qirinjtë (Video)

Një fëmijë i moshës dy vjeçare, tenton dhe dështon që t'i ndalë qirinjtë e ndezur mbi tortën e ditëlindjes....

26 September, 2015Lexo më shumë

“Kalleni” të dashurën duke zhveshur bluzën kështu (Video)

Mbase për kohë të gjatë keni zhveshur fanellën në mënyrë jo të duhur. Ka një mënyrë më praktike, dhe përveçse më praktike, duket edhe shumë “seksi”. ...

25 September, 2015Lexo më shumë

Ja çfarë mund t’ju ndodh nëse parkoni aty ku s’duhet (Video)

Një vozitës ka parkuar makinën e tij në hapësirën e rezervuar për njerëz të hendikepuar. Por, përçmimi që i është bërë atij pas këtij veprimi, do ta bëjë atë që kurrë të mos përsërit një gabim të tillë, transmeton lajmi.net. ...

25 September, 2015Lexo më shumë

Ja si mund të vizatoni një rreth perfekt, pa përdorur fare kompasin (Video)

Nxënësit mendojnë se ka vetëm një mënyrë se si mund të vizatojmë një rreth preciz, dhe kjo është nëpërmjet përdorimit të kompasit. Por, faktikisht ka edhe metoda të tjera që arrijnë të njëjtin rezultat, edhe atëherë kur mungon kompasi. ...

25 September, 2015Lexo më shumë

8 ilustrime qesharake që tregojnë se bota ka ndryshuar për të keq (Foto)

Bota është duke u bërë vazhdimisht një vend i vështirë për të jetuar. ...

25 September, 2015Lexo më shumë

Polici rrihet me një nxënës në klasë (Video)

Një grindje mes një polici dhe një nxënësi adoleshent në një klasë eskaloi dhe u bë konflikt fizik, duke u shndërruar në një dyluftim të shkurtër me grushtime intensive....

25 September, 2015Lexo më shumë

“Gruaja më idhnake në botë”, ja pse proteston e zhveshur rrugëve

Jemi mësuar të shohim gjëra të çuditshme të ndodhin kudo në botë. Një 56 vjeçare kishte zgjedhur që të dalë e zhveshur rrugëve të Londrës. Kay Bishop, ka zgjedhur që të dalë pothuajse nudo për arsye të mira. Ajo po protestonte kundër trajtimit të refugjatevë në gjithë botën, shkruan Metro....

24 September, 2015Lexo më shumë

Ja çfarë ka bërë ‘babai i vitit’ për djalin e tij të vogël (Foto)

Dëshironi një shtrat kozmik? E gjitha çfarë ju duhet është lëndë druri rezervë, disa kanaçe me ngjyrë dhe një baba i mahnitshëm....

24 September, 2015Lexo më shumë

80-vjeçari krijon një ‘tren’ për t’i argëtuar qentë e braktisur (Video)

Eugene Bostick, 80 vjeçar nga Teksasi i merr qentë e braktisur të cilët shpëtohen nga qytetarët dhe i argëton duke i vozitur në trenin e tij të cilin e ka krijuar enkas për ta....

24 September, 2015Lexo më shumë

Gruaja kërcen nga dritarja pasi autobusi nuk u ndal në stacionin e duhur (Video)

Kjo grua ka një zgjidhje interesante se si të dalësh nga autobusi kur ai nuk ndalon në stacionin e duhur....

23 September, 2015Lexo më shumë

A është e vërtetë se zezakët e kanë organin seksual më të madh se të tjerët? (Video)

Kenis dhe Kate vendosën që të zgjidhin çështjen e cila i ka shqetësuar ato për një kohë të gjatë – nëse zezakët e kanë organin seksual më të madh se meshkujt e tjerë....

23 September, 2015Lexo më shumë

Këto fotografi tregojnë se si Instagram ‘largon’ realitetin nga fotografitë tuaja

Instagram është bërë tani një rrjet social shumë i popullarizuar, që përdoret nga shumë njerëz të cilët postojnë fotografi dhe video çdo ditë....

23 September, 2015Lexo më shumë

A është ky çiklisti më i ‘çmendur’ që kemi parë deri më tani !? |VIDEO|

Kenny Belaey nga Belgjika ndryshe njihet edhe me emrin 'Magjistari' dhe për 22 vite është ngasës i biçikletës në terene ekstreme. ...

23 September, 2015Lexo më shumë

Lojërat e fëmijëve që u zhdukën me ardhjen e teknologjisë

Me ardhjen e teknologjisë, të gjithë përfituam nga të mirat e saj - por edhe humbëm momentet më të bukura të jetës sonë....

22 September, 2015Lexo më shumë

Studentët ngatërrojnë Nelson Mandelën me aktorin Morgan Freeman në një prezantim për të (Foto)

Dy studentë të cilët ishin duke bërë një prezantim për Nelson Mandelën patën një ditë të 'sikletshme', pasi e ngatërruan atë me aktorin hollivudian Morgan Freeman....

22 September, 2015Lexo më shumë

Shtiret se është i verbër vetëm për të testuar ndershmërinë e njerëzve (Video)

Një përdorues kreativ i YouTube është shtirë se është i verbër vetëm për të parë reagimet e njerëzve në rrugë....

22 September, 2015Lexo më shumë

Mësuesja bën seks me nxënësin 18-vjeçar, por… mbetet shtatzënë

Një natë pasionante në bankat e shkollës mund të kthehet edhe në një tragjedi të vërtetë personale, familjare dhe ligjore për një mësuese....

21 September, 2015Lexo më shumë

Top 10-të dështimet gjatë rrënimit të ndërtesave (Video)

Rrënimi i ndërtesave të mëdha duke përdorur dinamit është praktikë e zakonshme në industritë e zhvilluara të ndërtimeve. ...

21 September, 2015Lexo më shumë

Ja si mund të blihet lumturia me para

Debati nëse parja të bënë apo jo të lumtur është më i vjetër se sa vet paraja. Historikisht diskutimet janë shtruar në rrafshin nëse pasuria materiale të bënë apo jo të lumtur. ...

21 September, 2015Lexo më shumë

Ja ku e fsheh një obez armën pa leje (Video)

Të jesh obez duket se paska edhe anë pozitive. Në një video 4-sekondëshe, një burrë shihet duke fshehur një pistoletë poshtë barkut të tij të stërmadh, me një lehtësi të jashtëzakonshme....

20 September, 2015Lexo më shumë

Turqi, i moshuari kapet duke bërë seks në park me turisten (Video+18)

Nuk është kohë e mirë për të bërë seks me një turiste. Policia turke e Antaljas mbërriti në një park, ku gjeti një çift duke bërë seks....

20 September, 2015Lexo më shumë

Ja si dukej Meka e vitit 1953 (Foto)

Kur jemi shumë pranë festës së Kurban Bajramit dhe ritualit të shenjtë e të përvitshëm të Haxhit, revista "National Geographic" ka publikuar disa foto shumë të veçanta nga Haxhi i vitit të largët 1953">1953, përcjell Portali Albeu....

20 September, 2015Lexo më shumë

Prind i dedikuar: Këmba e paralizuar nuk e pengon që ta shëtis vajzën (Video)

Në një video që do t’ju impresionojë, shihet Manoel Izo, duke e shëtitur vajzën e tij njëzet muajshe, në patericën e tij....

20 September, 2015Lexo më shumë

Spektakël hipnotizues në Buenos Aires (Video)

Ky është spektakli që ka hipnotizuar turmat në Buenos Aires. Një shfaqje mbreslënëse, kombinim perfekt i perfomancës së aktorëve balerinë, fishekzjarreve, dritave dhe muzikës....

19 September, 2015Lexo më shumë

10 hotelet më të çuditshme në botë (Foto)

Në këtë artikull ju do të mund t’i shihni 10 hotelet më të çuditshme në botë. Ato kanë dizajnë të pabesueshme të cilat sigurisht se do t’ju pëlqejnë....

19 September, 2015Lexo më shumë

10 fotografi të bukura që tregojnë dashurinë mes kafshëve dhe njerëzve (Foto)

Këto fotografi në mënyrë të veçantë e dëshmojnë se lidhjet mes kafshëve dhe njerëzve janë më tepër emocionale se që i mendojmë....

19 September, 2015Lexo më shumë

Gruaja vendos të “shpërthej” në emision televiziv cistën që kishte në kokë (Video)

Një ngjarje jo e zakonshme ka ndodhur në praninë e shumë personave që ishin pjesëmarrës në një emision amerikan....

19 September, 2015Lexo më shumë

Gruaja e moshës 60 vjeçare tenton ta puth me forcë një djalë të mitur në lift (Video)

Një grua që besohet të jetë afër moshës 60 vjeçare, ka tentuar që me forcë, të puth një djalë shumë të ri në moshë....

18 September, 2015Lexo më shumë

Ja si i ndalon siberiani vjedhësit e patateve (Video)

Dy persona tentuan të vjedhin dy thasë me patate, por 'Chuck Norris-i siberian', Igor Kudimov, tenton t'i ndalojë ata duke u kërcyer në veturë....

18 September, 2015Lexo më shumë

Falë këtyre prezantueseve, në Meksikë të gjithë e shikojnë parashikimin e motit (Foto)

Parashikimi i motit në një vend të botës arrin numër rekord të shikueshmërisë....

18 September, 2015Lexo më shumë

A është ky kamarieri më fatkeq që kemi parë ndonjëherë !? |VIDEO|

Por të ftuarit nuk lejuan që atmosfera të prishej, dhe ata krijuan një moment qesharak, dhe dasma vazhdoi - shpëtoi pa u shkatërruar. ...

17 September, 2015Lexo më shumë

10 aktorët që duken më bukur me mjekër (Foto)

Mjekra padyshim që e bën një mashkull të duket më tërheqës dhe më bukur. Zakonisht, shumica e meshkujve duken më bukur kur kanë qime në fytyrë se sa kur i heqin ato....

17 September, 2015Lexo më shumë

Nuk do të besoni sa shumë ngjanë ky djalë më aktorin Mr Bean

Është gjithmonë dikush në botë që ka shumë ngjashmëri me ndonjërin prej nesh. Por imagjinoni  të jeni ai person që keni ngjashmëri ekstreme me të famshmin Mr Bean....

17 September, 2015Lexo më shumë

Kur kamerierit i bie nga dora torta e madhe e dasmës (Video)

Ky është momenti kur në një dasmë në Newcastle kamerierit i bie nga dora torta e madhe e dasmës, pasi një tjetër kamerier e shtyu atë nga mbrapa....

17 September, 2015Lexo më shumë

E mbush vaskën me allçi dhe qëndron në të derisa ‘ngrihet’ (Video)

Ky është momenti kur një burrë vendosi të bëj një dush në allçi, vetëm për ta kuptuar se si është ta bësh këtë....

17 September, 2015Lexo më shumë

Qesharake, ja me kë përngjanë disa të famshëm (Foto)

Një aplikacion për takime i quajtur Double, i cili gjen përshtatjet ideale të çifteve për të dalë në takim, ka dalë me disa përshtatje qesharake të disa të famshmëve me kafshë dhe gjëra të tjera....

17 September, 2015Lexo më shumë
 

Fotolajm

Kim Jung, bëhet pjesë e batutave
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play 8 Ball Pool
  • Play iStunt 2
  • Play Supercar Showdown