Argëtim – Page 3 – Lajmi.net

Aktuale

Është vetëm 1-vjeçare, por shikoni se si e mbron motrën e saj të porsalindur

Pas pak vitesh, ata janë të sigurtë se do të bërtasin dhe do të tërheqin flokët e njëri-tjetrit - por tani, një motër e porsalindur ndihet shumë e mbrojtur nga motra e saj më e madhe....

19 September, 2018 Lexo më shumë

Këto janë “dekorimet” e varrezave të mafiozëve rusë /FOTO

Të përjetësuar në mermer, gangesterët e viteve ’90 nuk e kanë kursyer luksin as në “botën tjetër”…...

19 September, 2018 Lexo më shumë

Pothuajse të gjithë e kanë gabuar në përpjekjen e parë: Sa V mund të gjeni në këtë imazh?

Kohët e fundit, mashtruesit e mendjes dhe iluzione optike kanë shpërthyer në popullaritet dhe u shndërruan në tendenca të internetit....

19 September, 2018 Lexo më shumë

Kur bimët shndërrojnë shtëpitë e thjeshta në shtëpi madhështore /FOTO

Bimët përdoren shpesh për dekorime të shtëpive....

18 September, 2018 Lexo më shumë

Një buzëqeshje dallon nga të tjerat, a mund t’a gjeni atë për 10 sekonda?

Kohët e fundit, unë kam shpenzuar më shumë kohë për zgjidhjen e lojrave të trurit, fjalëkryq, iluzionet dhe sfidat e tjera që vërtet marrin mendjen....

18 September, 2018 Lexo më shumë

Hyjnë për të grabitur, por rrihen nga 83-vjeçari

Irlandezët dallohen për shpirtin luftarak, por që një 83-vjeçar do të reagonte gjatë një grabitje, e do të përleshej me ta, pakkush do e mendonte....

18 September, 2018 Lexo më shumë

Shumë pak njerëz mund t’a bëjnë këtë: A mund ta gjeni macen në mesin e bufave?

Është bukur që shpesh të sfidoni trurin tuaj me iluzione optike....

18 September, 2018 Lexo më shumë

Çifti humbet njëri-tjetrin në një dyqan të madh

Ata thonë se qeshja është ilaçi më i mirë dhe unë duhet të pajtohem se ka ndonjë të vërtetë për këtë. Ne të gjithë ndjehemi më të gjallë kur ne jemi duke u argëtuar - veçanërisht nëse është me shokët!...

18 September, 2018 Lexo më shumë

“Parajsa” në tokë del në shitje

Një ishull tropikal, me plazhe me rërë dhe gjelbërim mahnitës, i denjë për t’u quajtur “parajsa” në tokë ka dalë në shitje....

15 September, 2018 Lexo më shumë

Lënë punën për të udhëtuar, shpenzimet ua paguajnë fansat /FOTO

Dan Deckert dhe Kika Mevs, u takuan në shkollën e arkitekturës në Atlanta, e në vitin 2013 ata vendosën që të jetonin bashkë....

15 September, 2018 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO