Argëtim – Page 3 – Lajmi.net

Aktuale

Superjahte me qira (Foto)

Superjahtet janë një luks për një pjesë të vogël të njerëzve. Luksi që ato kanë brenda janë të ngjashme me hotele me 5 yje më të famshme në botë, por me një ndryshim të madh, janë të lëvizshme. ...

5 August, 2017Lexo më shumë

Kur nuk të pëlqen puna që bën (Foto)

Jo të gjithë bëjnë një punë që u pëlqen, një pjesë e madhe e njerëzve shkojnë në punë nga halli dhe të tjerë për të kaluar kohën. ...

4 August, 2017Lexo më shumë

Fotot e mahnitshme, thesaret e Shqipërisë gjenden kudo

Nuk ka dyshim se çdo vit e më shumë, të huajt po mbeten të mahnitur nga Shqipëria....

4 August, 2017Lexo më shumë

Facebook u ofron njerëzve një kënaqësi të madhe

Shkencëtarët kanë zbuluar se pse qëndroni gjithmonë në Facebook. Dhe kjo ndodh, pavarësisht se si ndihesh, të bën mirë të shkosh aty, thotë studimi i ri. ...

4 August, 2017Lexo më shumë

Ukrainasja me gjoksin me të madh natyral bën show televiziv (Foto/Video)

Një modele ukrainase ka bër shoë televiziv me gjoksin e saj. ...

4 August, 2017Lexo më shumë

Djali merr gjashtë grushta në fytyrë para se të nokautojë kundërshtarin (Foto/Video)

Një video mjaft interesante 19 sekondëshe po shihet nëpër internet. ...

4 August, 2017Lexo më shumë

Të krijuar nga frutat

Anna Tokarska, një artiste polake me pak imagjinatë e shumë punë ajo ka arritur të krijojë forma njerëzish duke përdorur fruta të ndryshme....

4 August, 2017Lexo më shumë

Fotot e mrekullueshme të 2017 (Foto)

National Geographic ka publikuar fotot e çmimeve të vitit për Travel Photographer. ...

3 August, 2017Lexo më shumë

Prifti bekon pushuesit në plazh me statujën e Madonës (Video)

Nëse në kishë besimtarët parapëlqejnë freskinë e detit, është prifti që shkon tek ata. Ideja e veçantë i ka ardhur Don Mario Calogiuri, prifti i San Foca-s në provincën e Leçes, i cili i ndihmuar nga operatorët e kishës, ka montuar një statujë të Madonës mbi një biçikletë uji dhe ka mbërritur në plazh, ku ka nisur bekimin direkt në ujë dhe ka ftuar pushuesit të luten....

3 August, 2017Lexo më shumë

Kafshohet nga merimanga duke i bërë një vrimë të madhe në këmbën e tij (Foto)

Një burrë në Britani të Madhe është kafshuar nga një merimangë e njohur me emrin "Vejusha e Zezë", duke i lënë një vrimë të madhe në këmbën e tij. ...

3 August, 2017Lexo më shumë

Me të njëjtën veshje, në të njëjtin vend (Foto)

Kancelarja gjermane Angela Merkel është fotografuar në një udhëtimi ngjitje në mal duke veshur të njëjtën veshje pushimesh dhe ne të njëjtin vend si pesë vjet më parë. ...

3 August, 2017Lexo më shumë

Pamje tmerruese, sulm i tmerrshëm me sopatë ndaj një personi që ishte brenda makinës (Foto/Video)

Një pamje tmerruese shihet në këtë klip, kur disa persona të maskuar sulmojnë një person me sopatë dhe me grushte që ishte brenda makinës. ...

3 August, 2017Lexo më shumë

Çmenduri dhe guxim! (Video)

Një guximtar është filmuar nga miku i tij në një autostradë në Tajlandë që ecën mbi shapkat e tij teksa mbahet në pjesën e pasme të skuterit....

3 August, 2017Lexo më shumë

Luftë ndërmjet peshkaqenit dhe krokodilit për ushqim (Video)

Një video mjaft interesante po qarkullon nëpër internet ku shihet një përplasje ndërmjet një peshkaqeni dhe një krokodili për ushqim. ...

3 August, 2017Lexo më shumë

Kjo nuk duhet të ndodhë ditën e dasmës! (Foto)

Padyshim që dita e dasmës është një nga momentet më të veçanta të jetës së njeriut dhe nuk janë të paktë ata që duan të bëjnë diçka ndryshe e të çuditshme për këtë ditë. ...

2 August, 2017Lexo më shumë

Mrekullia e natyrës, shikoni këto foto të mrekullueshme

Ju nuk mund të përdorni gjithmonë teknikat e redaktimit me kompjuter të fotografive për t’i bërë ato të duken sa më të bukura....

2 August, 2017Lexo më shumë

Kësaj vajze i del gjoksi gjatë transmetimit live, por as që nuk e vëren atë (Foto/Video)

Një video mjaft interesante e një vajze, e cila thuhet se është modele po qarkullon në internet. ...

2 August, 2017Lexo më shumë

Adoleshentja heq dorë nga dietat dhe bëhet superseksi (Foto)

Një adoleshente vendosi të heqë dorë nga dietat e forta dhe ushtrimet e tepërta në palestër, pasi ishte katandisur në një trup që peshonte 44 kg....

2 August, 2017Lexo më shumë

I digjen flokët, por as që nuk e vëren këtë (Foto/Video)

Një vajzë bukuroshe e cila njihet për ojërat e saja ka pësuar një incident të tmerrshëm. ...

2 August, 2017Lexo më shumë

Fansat mahniten me modelen kur gjatë shfaqjes live i del gjoksi (Foto/Video)

Lyna Perez është një modele në revistën e famshme PlayBoy. ...

2 August, 2017Lexo më shumë

Art në kokat e njerëzve me kancer (Video)

Sëmundja e kancerit para se të merr jetë merr bukurinë e njerëzve, pikën më kryesore të bukurisë, e që janë flokët, sidomos tek femrat, transmeton lajmi.net...

2 August, 2017Lexo më shumë

Ja si arrestohen femrat në Ibiza (Video)

Një video e postuar së fundmi në Youtube tregon momentin kur një oficer policie arreston me forcë një turiste femër, e cila iu vërsul kur shkoi të denonconte një vjedhje....

2 August, 2017Lexo më shumë

Oktapodi dhuron spektakël në Dhërmi (Video)

Jugu i Shqipërisë përveç pamjes së mrekullueshme, ofron dhe një numër të konsiderueshëm gjallesash....

2 August, 2017Lexo më shumë

Si rrëzohet një diktator (Video)

Një video ka treguar mënyrën se si shimpanzetë sulmojnë barbarisht mashkullin kryesor të grupit, duke e lënë të gjakosur në tokë....

2 August, 2017Lexo më shumë

19- vjeçari vjedh portofolin në rrugë, kur e hap nisi ta urrejë veten, arsyeja…

Një 19- vjeçar ka habitur gjithë rajonin e policisë, kur u ka thënë se kishte ardhur për të dorëzuar portofolin që kishte vjedhur....

2 August, 2017Lexo më shumë

A keni vendosur si do të shkojë mbrëmja e dasmës suaj? Ja një ide (Video)

Dasmat janë më interesante kur çifti vendosin të bëjnë diçka ndryshe nga ajo që njihet zakonisht në traditën e vendit përkatës, transmeton lajmi.net...

1 August, 2017Lexo më shumë

Manovra spektakolare, shuan zjarrin me motoskaf (Video)

Një pronar motoskafi reagoi mjaft shpejt dhe me disa manovra vërtetë impresionuese për të fikur një zjarr në bregun e lumit në Kamloops, në Kanada....

1 August, 2017Lexo më shumë

Shfaqet një delfin në bregdetin e Shëngjinit (Foto)

Denoncimet e qytetarëve për bregdetin tonë nuk kanë munguar gjatë periudhës së verës në redaksinë tonë....

1 August, 2017Lexo më shumë

I rrethuar nga ushqimi (Foto)

Me dhëmbët e tyre të mprehtë, ata konsiderohen si përbindëshat e thellësisë, por një grup i bukur i imazheve nënujore tregojnë një anë shumë të ndryshme të peshkaqenëve si krijesa të këndshme....

1 August, 2017Lexo më shumë

Përgatitjet për garat në Tajvan, metroja bëhet fushë sporti

Pasagjerët e metrosë në Taipei u shtirën sikur po luanin bejzboll, notonin apo vraponin në vagonët e trenit që janë modifikuar si arena sportive në kuadër të Universiadës së Verës që do të zhvillohet këtë muaj në qytet....

1 August, 2017Lexo më shumë

“Rruga e Vdekjes”, gara sfiduese në Bolivi

E kanë pagëzuar si “Rruga e vdekjes”, por kjo nuk i ka penguar pjesëmarrësit ta përshkojnë, në edicionin e 6-të të asaj që njihet si “gara drejt qiellit”....

1 August, 2017Lexo më shumë

Doni të dini më shumë për personalitetin tuaj? Shikoni këtë test

Nëse dëshironi që të kuptoni më shumë për personalitetin tuaj, ky është testi i duhur. ...

1 August, 2017Lexo më shumë

Njerëzit që aksidentalisht u kombinuan me ambientin (Video)

Sa dini të bëni kombinime në ambientin ku jetoni? ...

1 August, 2017Lexo më shumë

Sjelljet qesharake të njerëzve që kanë frikë nga lartësitë (Video)

Keni frikë nga lartësitë? Në botë ka shumë vende të bukura që shihen nga lart, të kesh frikë nga lartësitë do të thotë të mos shohësh ato bukuri, transmeton lajmi.net...

1 August, 2017Lexo më shumë

Njerëzit që u zhgënjyen thellë nga blerjet online (Video)

Blerja online në parim është shumë më e lehtë për njerëzit se sa blerja në dyqane normale. Kjo formë e blerjes mund të ndihmojë në kursimin e kohës dhe mundit, transmeton lajmi.net...

1 August, 2017Lexo më shumë

Kur burrat u ndihmojnë grave (Video)

Shtëpia është në rend të duhur gjihtmonë fal punës së gruas. Pavarsisht lodhjes që mund të ketë ajo, punët e shtëpisë gjen mënyrë e kohë ti kryejë, duke mos qenë e qetë pa i vënë në rend ato, transmeton lajmi.net...

1 August, 2017Lexo më shumë

Kujdes mbrapa, vajza! (Video)

Të shkosh në një park ujor është një nga momentet më të bukura të verës, por një video e postuar së fundmi tregon që jo gjithmonë bën qejf në një vend të tillë....

1 August, 2017Lexo më shumë

Nuk duhet t’i fryni qirinjve të tortës

Për ata që mezi presin të hanë një copë nga torta e ditëlindjes ndoshta do të duhet të mendohen dy herë....

1 August, 2017Lexo më shumë

Gjobë kush kalon rrugën me celular në dorë

Honoluluja është bërë qyteti i parë i madh në SHBA, që i ndalon këmbësorët të shohin telefonat celularë, të dërgojnë mesazhe, apo të përdorin çfarëdolloj pajisjeje elektronike, ndërsa kalojnë rrugën....

1 August, 2017Lexo më shumë

Vallet e çuditshme tradicionale (Video)

Lëvizjet e valleve tradicionale shprehin kulturën e popullit përkatës,ajo shpesh herë shprehë edhe mënyrën e të menduarit të tyre, transmeton lajmi.net...

1 August, 2017Lexo më shumë

Ulja heroike e këtij piloti ka habitur të gjithë (Foto/Video)

Këto pamje të pabesueshme tregojnë se si një pilot ia del të bëjë një ulje emergjence, ndërkohë që breshëri me kokrra sa një top golfi i kishte dëmtuar xhamat e dritareve....

31 July, 2017Lexo më shumë

Me “skatebord” rreth Francës (Video)

Fabrice Gropaiz përfundoi turin e tij të Francës mbi një “skateboard” elektrik, duke i dhënë fund sfidës së madhe me një kalim në rrugët e Parisit....

31 July, 2017Lexo më shumë
 

Fotolajm

Pandat gjigante mbushin 1 vjeç në Makao
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bike Rivals