Argëtim – Page 2 – Lajmi.net

Aktuale

E tmerrshme, shikoni se si mushkonjat shpojnë lëkurën tuaj

Kjo video tregon se si mushkonjat përpiqen të shpojnë lëkurën tuaj....

16 July, 2018 Lexo më shumë

Ide tepër të bukura për të rregulluar kopshtin tuaj

Gjithnjë e më shumë të popullarizuara ndër kopshtarët, dhomat e kopshtit janë mënyrë e përsosur që t’i kombinoni llojet e ndryshme të luleve, ngjyrave, materialeve dhe stileve të kundërta....

16 July, 2018 Lexo më shumë

Pushime me vjehrrën: Gjithçka që duhet të dini

Nëse mendoni ta bëni vjehrrën një aleate dhe t’i fitoni zemrën bashkëshortit apo të dashurit merreni vjehrrën me vete me pushime. Sado e vështirë t’ju duket ditët nuk do jenë aq të këqija me të. Duke i bërë një ftesë të tillë ju do të fitoni zemrën e burrit tuaj gjithmonë, dhe pas kësaj mund ti kërkoni çdo gjë....

16 July, 2018 Lexo më shumë

I hedhin birrë në fytyrë, gazetari vijon raportimin

Një gazetar di të tregojë gjithnjë profesionalizmin e tij. Ai që vërtetoi këtë ishte neozelandezi, Lloyd Burr, gazetar i televizionit “Newshub Europe”....

15 July, 2018 Lexo më shumë

Një hotel në Londër bën ëmbëlsira që janë maskuar si objekte të përditshme/VIDEO

Mark Perkins krijon ëmbëlsira të pabesueshme që duken si objekte të përditshme. ...

15 July, 2018 Lexo më shumë

Fëmija 8-vjeçar është Bruce Lee i ardhshëm /VIDEO

Ky fëmijë është mjaft i shkathtë dhe me aftësi jashtëzakonisht të mëdha....

15 July, 2018 Lexo më shumë

Mbajeni telefonin larg kur ushqeheni

Mospërqendrimi gjatë ngrënies luan një rol të rëndësishëm në oreksin tuaj....

13 July, 2018 Lexo më shumë

Piloti i helikopterit filmon liqenin me llavë aktive /VIDEO

Është mirë që njerëzit zakonisht nuk e dinë se si duken brendësia e një vullkani aktiv, pasi askush nuk dëshiron të bëjë atë afër flakëve vdekjeprurës. ...

13 July, 2018 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO