Argëtim – Page 101 – Lajmi.net

Aktuale

Qeni i ha kursimet pronarëve të vet

Një qen me emrin Murphy i\'a kishte ngrënë 400 funte pronarëve të tij të cilët i kishin kursyer për t\'i shpenzuar gjatë një pushimi familjar....

13 May, 2014Lexo më shumë

Macja e hutuar përplaset në derën prej xhami

Një video qesharake e një mace e cila përplaset në një derë prej xhami ka shpërthyer nëpër internet duke mbledhur më shumë se 3 milionë shikime për më pak se 3 ditë....

10 May, 2014Lexo më shumë

Edona James Junior

Nëna është e zemëruar me klubin pas-shkollor për \"diskriminim\" ndaj djalit të saj Romeos i cili dëshiron të veshet si një princeshë....

10 May, 2014Lexo më shumë

Femrat mundohen të këndojnë teksa përjetojnë orgazmë

Të shohësh gratë duke u munduar të këndojnë teksa përjetojnë orgazmë mund të jetë argëtuese....

10 May, 2014Lexo më shumë

Qindra peshq bien nga qielli në Sri Lankë

Fshatarët kanë mbetur të habitur pasi qindra peshq kanë rënë nga qielli në Sri Lankë....

9 May, 2014Lexo më shumë

Ia këpusin penisin njeriut të dyshuar për përdhunim ndaj një vajze tre vjeçare

Francisco de Souza de Castro,66 vjeç, u sulmua brutalisht në Severinia të Sao Paulos në Brazil, dhe mjekët nuk ishin në gjendje t\'ia ri-ngjisnin organin e tij gjenital....

8 May, 2014Lexo më shumë

UFO sulmon kampin Taliban në Afganistan?

Kjo video e pabesueshme tregon momentin kur një UFO sulmon dhe shkatërron një bazë të Talibanëve në Afganistan....

8 May, 2014Lexo më shumë

Dy gazetarët jordanez përleshen në një debat të drejtëpërdrejtë mbi Sirinë

Mohammed al Jayousi akuzoi kundërshtarin e tij Shaker al Johari se po i mbështetë rebelët sirianë ndërsa ky i fundit tha se Jayousi paguhet nga regjimi i Asadit....

8 May, 2014Lexo më shumë

Shikoni këtë foto dhe kuptoni se a jeni i stresuar

Stresi godet pa pardon, si të moshuarit ashtu edhe të rinjtë, duke shkaktuar sëmundje të ndryshme që vrasin. Profesori japonez, Akioshi Kitaoka ka zbuluar një test të shpejt optik me ndihmën e të cilit pas një shikimi të shkurtër mund të konstatoni nëse jeni apo jë të stresuar....

8 May, 2014Lexo më shumë

Europa sipas Putinit

Disa prej jush mund t\'i kenë parë seritë e hartave \"Mapping Prejudice\" nga Yanko Tsvetkov, i cili portretizon disa pjesë të botës siç shihen nga një grup stereotipesh ose një tjeter. Për shembull: Evropa sipas Gjermanisë, Azia sipas SHBA-së etj....

7 May, 2014Lexo më shumë

100 ditëshi i Ramushit, jo por 100 ditëshi i vallëzimit

Një djalosh ka krijuar një përmbledhje videosh duke bërë të njëjtin vallëzim çdo ditë, për 100 ditë....

6 May, 2014Lexo më shumë

Përplaset me makinën teksa po voziste 225 km/h (Video)

Disa pamje të tmerrshme janë kapur teksa një motoçiklist u përplas me një makinë....

3 May, 2014Lexo më shumë

Gjarpëri e ha veten e tij

Ndonjëherë gjarpërinjtë mund ta hanë bishtin e tyre, duke kriuar një rreth. Sidoqoftë, kjo nuk ka të bëjë me ri-përtrirje kur një gjarpër e bën një gjë të tillë....

3 May, 2014Lexo më shumë

Mësuesi kinez puthi derrkucin për ta mbajtur premtimin e dhënë

Hong Yaoming, mësues shkollës fillore Xianning në krahinën Hubei të Kinës, puthi një derrkuc 20 kilogramësh para gjithë shkollës....

2 May, 2014Lexo më shumë

Njeriu gjysmë lakuriq e fton reporteren për të dalë në takim

Një gazetare të lajmeve, gjatë transmetitimit direkt në një skenë zjarri, i është kërkuar të dal në takim nga një njeri gjysmë i zhveshur....

2 May, 2014Lexo më shumë

Vazoja kineze e cila përdorej për ta mbajtur derën shitet për 150,000 funte

Një vazo kineze e shekullit të 18-të e cila ishte përdorur për ta mabjtur derën e hapur është shitur në ankand për 150,000 funte....

1 May, 2014Lexo më shumë

Akuariumi kinez i \”verbon\” vizitorët me ekspozitën e re

Bota Nënujore Qingdao e ka ndriçuar pavijonin e tyre të ri \"Dreamy Blue\" me disa lloje mahnitëse të peshqëve floureshent me ngjyra të ndezura....

30 April, 2014Lexo më shumë

Përplaset më pemën, druri ia përshkon këmbën tej për tej

Fermeri kinez, Wang Yang ka përjetuar ndoshta dhimbjen më të madhe që mund ta ketë imagjinuar pasi është përplasur me një pemë....

30 April, 2014Lexo më shumë

Njihuni me vajzën që nuk ka ngrënë për gati pesë vite

Allyah-Beau Foley, vuan nga një sëmundje e quajtur gastroparezë që do të thotë se ajo duhet të ushqehet vetëm përmes një tubi të vogël ushqyes i cili shkon direkt në zemrën e saj....

30 April, 2014Lexo më shumë

Bretkoca dembele lundron mbi shpinën e peshkut

Andree Siwadi ka kapur disa pame të çuditshmë në pellgun e kopshtit të saj. Ishte një udhëtim i shkurtër teksa peshku mezi e mbante mbi shpinë bretkocën dembele....

30 April, 2014Lexo më shumë

Njihuni me njeriun më të papastër

Ludvik Dolezal rregullisht djeg ato pak gjëra që i ka dhe çdo gjë që mund të gjejë për ti shpëtuar të ftohtit nga dimri në Çeki....

30 April, 2014Lexo më shumë

Edhe në Mitrovicën e Veriut janë \”Happy\”

Të rinjët serbë nga Mitrovica e Veriut kanë realizuar një video me vallëzim të këngës \"Happy\" nga Pharrell Williams. ...

30 April, 2014Lexo më shumë

Shqiptari që ia \”ftoh\” edhe Remzije Osmanit

Një këngëtar shqiptar me emrin Armend Miftari ka krijuar një \"super-këngë\" kushtuar SHBA-së....

30 April, 2014Lexo më shumë

A është ky një UFO duke fluturuar mbi Londër?

Pamja e çuditshme është parë dje rreth orës 13:30 në veri të Londrës....

30 April, 2014Lexo më shumë

Nxorri dy ketra nga rrota e makinës

Një grua e kishte dërguar makinën e saj tek mekaniku për ta kontrolluar sepse kishte dëgjuar disa zhurma të çuditshme në pjesën e rrotës së përparme të makinës....

29 April, 2014Lexo më shumë

Pastron dhëmbët me automatik

Një djalosh i ri ka filmuar vetën duke përdorur armë automatike për të pastruar dhëmbët e tij....

29 April, 2014Lexo më shumë

Lulelakra gjigante e cila peshon 27.5 kg thyen rekordin botëror

Peter Glazebroo, i cili tashmë mban rekordet për panxharin dhe pastinakun më të gjatë si dhe për pataten dhe qepën më të rëndë ka thyer edhe një rekord tjetër, bëhet fjalë për lelulakrën më të rëndë në botë....

28 April, 2014Lexo më shumë

Vajzat me bikini rrëzohen nën ritmin e këngës \”Turn Down for What\”

Disa video thjeshtë kanë nevojë vetëm për një këngë të përshtatshme dhe pak kreativitet....

27 April, 2014Lexo më shumë

Përmbledhje e videove më fantastike në internet

Në një përmbledhje videosh të bëra në Youtube mund të shihni disa nga pamjet më interesante, qesharake dhe nga ato më akrobatike që keni parë ndonjëherë në jetën tuaj të cilat sigurisht se do iu lënë pa frymë....

27 April, 2014Lexo më shumë

\’Zomari\’, kryqëzimi mes zebrës dhe gomarit

Kafsha e cila është një kryqëzim mes një zebre dhe një gomari ka lindur në kopshtin zoologjik në shtetin verior të Tamaulipas në Meksikë....

26 April, 2014Lexo më shumë

Fshehu revolen në vaginën e saj

Një vajzë e re e \'kishte fshehur\' armën e vjedhur në vaginën e saj pasi u ndal nga policët....

26 April, 2014Lexo më shumë

Motorçiklisti e ndihmon një të huaj që ta zë autobusin

Një burrë i cili po voziste një skuter u tregua mjaftë zemërmirë duke i ndihmuar një udhëtari të cilit i kishte ikur autobusi....

26 April, 2014Lexo më shumë

Postieri \’dembel\’ nuk i kishte dërguar 45,000 letra

William Morse, nga Kentucky i SHBA-së, tani është dënuar me gjashtë muaj burgim të përcjellë me gjashtë muaj të tjerë burg shtëpiak pasi u zbulua mashtrimi i tij....

26 April, 2014Lexo më shumë

Nusja e re përfundon në spital për shkak të orgazmës dy orëshe

Një nuse e re ka përfunduar në emergjencë, pasi ka përjetuar një orgazmë për më shumë se dy orë....

25 April, 2014Lexo më shumë

Prodhon sapun nga qumështi i gjirit të saj

Biznesi po lulëzon për një nënë të re nga Kina, e cila ka gjetur një përdorim jo të zakontë për qumështin e gjirit të saj pasi që djali i saj nuk pranoi ta pinte atë....

25 April, 2014Lexo më shumë

Trendi më i ri në internet \”Turizmi i gishtave\”

Laura Turner, nga Kembrixh, ka krijuar në mani në internet duke vizatuar dy fytyra në gishtat e saj dhe duke i fotografuar ato....

25 April, 2014Lexo më shumë

Kryetari Lexhendar infiltron vëllain në Kryeministri

Kryetari Lexhendar, Visar Arifaj si duket me çdo kusht do të tentojë që të ketë ndikim sa më të madh në zgjedhjet e ardhshme....

20 April, 2014Lexo më shumë

Verzioni shqiptar i këngës \”Happy\”

Vallëzimi me këngën \"Happy\" nga Pharrell Williams është bërë një epidemi e vërtetë gjithandej. Së fundmi, kjo \"epidemi\" ka kapur edhe Shqipërinë....

20 April, 2014Lexo më shumë

Kamerierja surprizohet në ditën e gënjeshtrave

Chelsea Roth mori një bakshish prej 1000$, një pushim në Hawaii, një makinë të re dhe punën e ëndrrave- mësim për joga terapeutike në një qendër trajtimi....

17 April, 2014Lexo më shumë

Qeni merrë ftohet që të votojë në zgjedhjet Parlamentare Evropiane

Një qen Rotvajller tetë vjeçar ka pranuar në putrat e tij një ftesë për të votuar në zgjedhjet e Parlamentit Evropian më 22 maj. ...

17 April, 2014Lexo më shumë

Rritësja e pulave përballlet me gjykatën për shkak të gjelit të saj të zhurmshëm

Duke tërbuar një fshat të tërë, një gjel i zhurmshëm është në qendër të një mosmarrëveshje ligjore....

17 April, 2014Lexo më shumë
 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master Japan
  • Play Turbo Racing 3