Argëtim – Lajmi.net

Aktuale

E zë gruan e shokut me dikë tjetër, e poston provën në YouTube (Video)

Në këtë video shfaqet një grua e cila ishte duke u puthur me një burrë dhe më pas ajo ballafaqohet me shokun e burrit të saj, i cili e incizon tradhtinë e saj....

12 November, 2014 Lexo më shumë

Selfiet më të mrekullueshme në botë (Foto)

Shikoni disa prej fotografive më të mrekullueshme të bëra në stilin selfie....

11 November, 2014 Lexo më shumë

Kërcimi më i ‘çmendur’ me motoçikletë (Video)

Shikojeni kërcimin më të lartë me motoçikletë që e keni parë ndonjëherë....

10 November, 2014 Lexo më shumë

Transformon makinën në një qen pastor

Dave Isaac, një blegtor nga Sussex, Angli ka transformuar makinën e tij të vjetër Peugeot në një qen të vërtetë pastor....

10 November, 2014 Lexo më shumë

Vetura e mbushur me drogë ‘ngulet’ në kamion (Video)

Një shpërndarës droge në Kinë e morri gjumi duke e vozitur veturën e tij plot drogë dhe kështu u përplas në një kamion i cili e tërhoqi zvarrë për 7km....

9 November, 2014 Lexo më shumë

Ja çfarë ndodhë nëse fusni ve në një mikroval (Video)

Nëse e keni pyetur veten ndonjëherë ‘çfarë do të ndodhte nëse i fusni 170 ve në një mikroval?’, atëherë përgjigja juaj sigurisht se do të ishte gabim. Shikojeni këtë eksperiment me ve në mikroval dhe do të çuditeni me rezultatin....

7 November, 2014 Lexo më shumë

Godet përsëri “Spiderman-i i Kosovës” (Video)

Në Facebook para disa javëve kishte dalur një video e një personi që kërcente nga kati në kat të objekteve që dukej të ishte në Prishtinë. Tani personi i njohur me nofkën 'Spiderman-i i Kosovës' ka realizuar një video tjetër....

7 November, 2014 Lexo më shumë

I propozoi martesë në mes të audicionit në X Factor (Video)

Ky është ndoshta propozimi më emocionues për martesë i bërë ndonjëherë....

6 November, 2014 Lexo më shumë

E hedhin shokun e dehur nga kati i dytë në borë (Video)

Disa shokë kaluan një natë në një vend malor së bashku këtë tetor, por njëri prej tyre ishte bërë i dehur tapë. Ja çfarë i bënë ata atij....

6 November, 2014 Lexo më shumë

Shakaja më e mirë me merimangë që e keni parë ndonjëherë (Video)

Një video e shfaqur në internet e tregon një shaka që një djalosh ia ka bërë një femre me aplikacionin e ashtuquajtur ‘Spider App’....

6 November, 2014 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO