Argëtim – Lajmi.net

Aktuale

Qeni bëhet “gips” pasi han tortë me kanabis (Video)

Një video shokuese që së fundmi po qarkullon nëpër internet, tregon se si një qen i bërë “gips” nuk mund të qëndrojë në këmbët e tij, pasi kishte ngrënë një ëmbëlsirë të pronarit të tij e cila besohet se është bërë nga kanabisi....

29 June, 2015 Lexo më shumë

Ajo që këta dy persona bëjnë thjesht do ju lë pa mend (Video)

Një performancë e jashtëzakonshme ka ndodhur në 10 vjetorin e “America’s Got Talent”....

28 June, 2015 Lexo më shumë

Të hedhesh në ujë nga rrëshqitësi më madhështor në botë (Video)

Vera tashmë ka ardhur, dhe për dallim nga vendi ynë ku po mbanë mot i vranët dhe me shi, në disa vende të tjera të botës nuk është kështu. Shumica e njerëzve tashmë kanë filluar pushimet dhe po kënaqen....

26 June, 2015 Lexo më shumë

Thyejnë rregullat dhe sfidojnë vdekjen për disa foto ‘selfie’ |FOTO & VIDEO|

Ervin Punkar 17-vjeç bashkë me dy shokët e tij, Keivo Pint 19-vjeç dhe Juri Uluots 17-vjeç janë ngjitur në kullën e ndërtuar në vitin 1857 pa asnjë masë sigurie. Djemtë kishin marrë me vete një GroPro dhe një shkop, në mënyrë që fotot të ngjanin më bukur. Pavarësisht se gabimi më i vogël mund t’ju […]...

26 June, 2015 Lexo më shumë

Hit në internet: Reagimi i dhëndrit kur e sheh nusen (Video)

Kam dashur ti tregojë se sa me fat jam, por nuk kam pritur që do të ishte kështu, tregon dhëndri....

25 June, 2015 Lexo më shumë

Femra që çanë shalqirin me këmbë (Video)

Njerëzit gjithnjë e më shumë po shkojnë në palestër për të formuar trupin, dhe ‘ilaçet’ që përdoren për të formuar trupin janë duke u përdorur gjithnjë e më tepër....

25 June, 2015 Lexo më shumë

Kjo grua merr një mësim të mirë nga një veturë e parkuar (Video)

Ky është momenti kur një grua merr një mësim shumë të rëndësishëm në jetë, që kurrë të mos ulet në veturat e të tjerëve....

25 June, 2015 Lexo më shumë

Turku që shpiku instrumentin më të ri akustik në botë (Video)

Kjo do të jetë ndoshta gjëja më e mirë që do të shihni dhe dëgjoni gjatë ditës së sotme! Një burrë me emrin Gorkem Sen, ka shpikur një instrument akustik të ri të cilin e ka emëruar ‘Yabahar’....

22 June, 2015 Lexo më shumë

Fotoja e bebes së ngecur në tub plastik bëhet hit në rrjetet sociale

E ngecur në një tub plastik me një vështrim të shtangur në fytyrën e saj, kjo bebe duket se është hutuar tërësisht nga ajo që është duke ndodhur....

21 June, 2015 Lexo më shumë

Mendonte se ishte ushqim, hëngri një kovë çimento (Foto)

Kur një kinezi i është thënë se gabimisht gishte gëlltitur çimento, ai menjëherë kishte nxituar për një spital për të shpërlarë zorrët. ...

21 June, 2015 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO