Argëtim – Lajmi.net

Aktuale

Fotografitë më të bukura të kësaj vjeshte përreth botës (Foto)

Qoftë nëse jeni duke bërë një udhëtim afër një pylli me shumë gjethe të rëna apo thjeshtë jeni shkuar diku për të marrë ajër të freskët, vjeshta sjellë pamje mahnitëse të natyrës në shumë vende të botës....

15 October, 2015 Lexo më shumë

Ja çfarë ka bërë një mbështetës i flakët i Hillary Clinton (Foto)

Siç duket, disa njerëz mund të jenë aq të flakët pas një politikani sa që jo vetëm që do t’ia japin votën atij, por do të bëjnë edhe gjëra të tjera për të....

15 October, 2015 Lexo më shumë

Dashuria e madhe e Gorillës ndaj maceve (Video)

Koko është emri i gorillës që jeton në  kodrën “Woodside” të Kalifornisë , e cila i adhuron fëmijët, pavarësisht se nuk ka rritur ndonjë fëmijë të vetin....

15 October, 2015 Lexo më shumë

Fëmijët ishin duke luajtur me litar jashtë, kur ky qen u afrua dhe bëri këtë (Video)

Fëmijët ishin duke luajtur jashtë lojën e kërcimit në litar, kur një qen u afrua dhe iu bashkua lojës së tyre....

14 October, 2015 Lexo më shumë

Kafshët respektojnë semaforët, për dallim prej njerëzve (Video)

Njerëzit e konsiderojnë vetën si specia më e vetëdijshme dhe më inteligjente në tokë; mbase edhe janë. Megjithatë, nganjëherë del se kafshët janë më të edukuara. ...

14 October, 2015 Lexo më shumë

Ura të mahnitshme të ndërtuara vetëm për kafshë (Foto)

Mbikalime për kafshë të egra, ura të gjelbra dhe rrugë të tjera eko u referohen të gjitha strukturave që janë ndërtuar mbi rrugë për t’i lejuar kafshët që të kalojnë në mënyrë të sigurt në anën tjetër të rrugës....

13 October, 2015 Lexo më shumë

10 yjet botërore që u ‘kapën’ duke bërë seks në publik (Foto)

Nëse ju pëlqejnë këta të famshëm, sigurisht se nuk do ju pëlqejë ajo çfarë këta kanë bërë....

13 October, 2015 Lexo më shumë

Kur femrat vendosin tatuazhe në pjesët më të papërshtatshme të trupit (Foto)

Tatuazhet janë një art në vete. Ka tatuazhe të përkohshme por ka edhe të përhershme. Disa njerëz mund të mos i pëlqejnë ato, por disa të tjerë i pëlqejnë aq shumë sa që e mbulojnë tërë trupin e tyre me to....

10 October, 2015 Lexo më shumë

Fotografitë që shfaqin momentet më qesharake të kafshëve (Foto)

Më shumë se 1,500 fotografë kanë paraqitur fotografitë e tyre më qesharake të kafshëve të mëdha dhe të vogla, për të marrë pjesë kështu në garën për ndarjen e çmimeve për fotografinë më komike të kafshëve....

10 October, 2015 Lexo më shumë

Sot Dita Botërore e Vezës! A do shënohet me ndonjë aktivitet nga Vetëvendosje? (Foto)

Dita e Botërore e Vezës, nuk është asnjëherë në datën e saktë, por shënohet në të premten e dytë të muajit tetor....

9 October, 2015 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO