Argëtim – Lajmi.net

Aktuale

Volkswagen realizon idenë e një vajze për të krijuar veturë fluturuese (Video)

Volkswagen morri idenë e një vajze dhe krijoi një video të mahnitshme. A mund të realizohet kjo në të ardhmen? Shikojeni atë më poshtë!...

9 July, 2015 Lexo më shumë

Vogëlushi 3-vjeçar gjobitet nga polici për parkim ilegal (Video)

Një vogëlush 3-vjeçar është gjobitur nga polici rrugor për shkak se parkoi motorin e tij të vogël në vend të gabuar në terminalin Halifax, Kanadë....

8 July, 2015 Lexo më shumë

Nervozohet tigri, urinon vizitorët në kopsht zoologjik (Video)

Një video është shfaqur online e cila tregon momentin e sikletshëm kur një tigër në kopsht zoologjik spërkatë një familje me urinë, përderisa ata ishin duke e shikuar atë afër kafazit....

8 July, 2015 Lexo më shumë

Ndërton kasolle të bukur duke përdorur vetëm drunj, gurë dhe baltë (Video)

Në kulturën tonë moderne, rrallë se gjen individë të cilët kanë aftësi për të mbijetuar nëse humbin në një pyll....

8 July, 2015 Lexo më shumë

Gjirafa të cilës i pëlqen të bëjë selfie

Një gjirafë u shfaq duke buzëqeshur në selfien e një çifti të cilët kishin shkuar në pushime. Tani ajo fotografi është bërë hit në mediat sociale....

7 July, 2015 Lexo më shumë

Deshti të fluturonte me 110 balona dhe karrige të kopshtit |FOTO & VIDEO|

Një djalosh nga Calgari në Kanada i cili duket se nuk njeh frikën, ‘morri’ qiellin në ditën e 5 korrikut, i ulur në një karrige luhatëse të kopshtit dhe kishte për qëllim që ti bënte reklamë kompanisë së tij për produkte pastrimi. “Vetëm një karrige kopshti që na kushtoi rreth 10$” tha djaloshi.” Përkundër ambicies që […]...

7 July, 2015 Lexo më shumë

Fluturon në qiell me 101 balona (Video)

Një fluturim më ndryshe nga të tjerët ka ndodhur në Kanada....

7 July, 2015 Lexo më shumë

Vrapimi me buajt në Spanjë, dhjetëra persona të hospitalizuar |FOTO|

 Tre persona janë shpërthyer nga brinjët e buajve, dhe 10 të tjerë kanë marrur lëndime të lehta në ditën e parë të festivalit 'San Fermin' që zhvillohet në Pamplona të Spanjës....

7 July, 2015 Lexo më shumë

10 Vende në Shqipëri, që duken se janë nxjerrur nga përrallat

Shqipëria vendi me histori të pasur, edhe pse destinacion i ri për udhëtarët dhe jo shumë kanë dëgjuar për këtë destinacion, por si duket ky fakt nuk do të qëndrojë edhe për shumë kohë....

7 July, 2015 Lexo më shumë

Godet veten me bumerang dhe fiton 300 mijë dollarë!

Një burrë nga Kentaki i Shteteve të Bashkuara që u godit në kokë nga një bumerang të cilin e hodhi vetë, ka paditur veten duke kërkuar 300 mijë dollarë dëmshpërblim – dhe fitoi....

6 July, 2015 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO