Argëtim – Lajmi.net

Aktuale

Rakuni që ngjiti 23 kate dhe “mbërtheu” internetin

Një rakun shumë i guximshëm u shpëtua pasi bëri me mijëra persona që të mbanin frymën pezull, ndërsa ai ngjitej në një ndërtesë 23-katëshe në qyteton Shën Pol të Minesotës....

14 June, 2018 Lexo më shumë

Seks në çatinë e ndërtesës /Video

Disa njerëz nuk kanë qejf të provojnë gjëra të reja në seks, por ky çift e ka çuar seksin në një nivel krejt tjetër. ...

14 June, 2018 Lexo më shumë

Gruas i hyn lapsi në sy, pasi taksisti frenon ashpër (Foto +16)

Ky është një moment mjaft i rëndë, kur një grua e pësoi një aksident, teksa ajo ishte në një taksi....

13 June, 2018 Lexo më shumë

Ja pse duhet vendosur rripi i sigurimit (Video)

Pamje të rënda nga një aksident në Florida të SHBA po bëjnë xhiron e botës, për një qëllim të vetëm, sensibilizimin e njerëzve për vendosjen e rripit të sigurimit në makinë....

13 June, 2018 Lexo më shumë

Ju keni 168 orë kohë çdo javë, ç’duhet të bëni me to?

Së pari, 480 është numri i minutave në një ditë me 8 orë. Kjo nuk është shumë nëse ju konsideroni “ortekun” e kërkesave të mediave sociale, takimeve dhe impenjimeve të tjera që tërheqin vëmendjen tuaj....

12 June, 2018 Lexo më shumë

Çfarë po ju pengon për të ecur përpara?

Shpesh herë ndihemi të ngarkuar si moralisht, mendërisht, ashtu edhe shpirtërisht. E keni ju vetë në dorë që të bëni të pamundurën, të hiqni dorë nga disa gjëra dhe të përqafoni disa të tjera për të lehtësuar jetën tuaj....

12 June, 2018 Lexo më shumë

Nga arti i Rilindjes në stilin barok: fotoja e Trump në samitin e G7-ës shpërthen fantazinë e rrjeteve sociale

Fotografia e kancelares Angela Merkel e cila i bën hije presidentit Trump të ulur në karrike, me liderët e tjerë përreth, merr trajtimin “e duhur” në rrjetet sociale....

12 June, 2018 Lexo më shumë

Kim Jong Un bën selfie për herë të parë në jetën e tij

Lideri i famshëm i Koresë Veriore, Kim Jong Un, është parë teksa bërë selfie për herë të parë në jetën e tij, në mbrëmjen e të hënës në Singapor, teksa po vizitonte çdo pjesë të qytetit, një ditë para takimit me presidentin e SHBA-ve, Donald Trump....

12 June, 2018 Lexo më shumë

Zgjidheni një gur dhe kuptojeni çfarë do t’ju ndodh në të afërmen

Ndani disa sekonda dhe me kujdes shikoni këtë fotografi. Mos mendoni gjatë, por thjesht zgjidhni atë gur që ju pëlqen më së shumti....

12 June, 2018 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO