Argëtim – Lajmi.net

Aktuale

Mendoni se është një dritare? Nuk do ta besoni kur ta shihni

Në pamje të parë kur shohin këtë video, të gjithë do të kujtojnë se bëhet fjalë për një dritare avioni, por rezulton të jetë diçka komplet ndryshe....

31 January, 2019 Lexo më shumë

Si të hiqni njollat nga rrobat dhe qilimat në mënyrë natyrale

Përdorni përbërës të kuzhinës për të luftuar të gjitha llojet e njollave....

29 January, 2019 Lexo më shumë

Shoferi që bën sikur ka Mercedes Benz

Një blerës në një qendër tregtare kishte vënë re se një Mercedes kishte parkuar te zona e përcaktuar për njerëzit me nevoja të veçanta. Por veç kësaj, Mercedesi se ç’kishte diçka që nuk e bindte....

29 January, 2019 Lexo më shumë

Pavarësisht se çfarë pune bën, bëje mirë – jo për pronarin apo shefin, por për veten

Qe e thellë kënaqësia që më jepte të qenët e nevojshme për prindërit. Nuk qeshë si ata fëmijët e përrallave: një gojë më shumë për t’u ushqyer....

28 January, 2019 Lexo më shumë

6 mënyra sesi meshkujt mund ta lidhin shallin

Shalli i veshur si duhet është pjesë e elegancës së një mashkulli....

28 January, 2019 Lexo më shumë

Lajm i mirë për ata që e shikojnë telenovelën “Peaky Blinders”

Xhirimet e sezonit të pestë të 'Peaky Blinders' përfundoi vetëm dhjetë ditë më parë....

28 January, 2019 Lexo më shumë

Përse do ta rrezikonte sigurinë e Whatsapp-it shkrirja e tri platformave në një

Enkriptimi end-to-end mund të kërcënohet nëse Facebook integron platformën popullore të mesazhave me Instagram-in dhe Facebook-un. ...

27 January, 2019 Lexo më shumë

Gjatësia e dorës tënde tregon shumë për personalitetin tuaj

Duart tona janë pjesë mjaft e shkathët dhe njëkohësisht mjaft unike e trupit tonë....

27 January, 2019 Lexo më shumë

Kur të rrezikohet karriera pas reklamës për D&G

Modelja kineze e cila u shfaq në reklamën e Dolce & Gabbana që u akuzua për racizëm thotë se reagimi i ashpër që rrethoi këtë fushatë publicitare gati sa nuk i shkatërroi karrierën....

27 January, 2019 Lexo më shumë

“Studentët për Trump”, seksi dhe të armatosura

Të rinjtë që mbështesin Donald Trump, teksa viti zgjedhor afrohet, postojnë vazhdimisht foto në një grup ën Instagram, të quajtur Students4Trump....

27 January, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO