Argëtim – Lajmi.net

Aktuale

Mësuesi i dhuron veshkën nxënësit 12-vjeçar /VIDEO

Një nxënës në klasën e gjashtë në Gjeorgji ka pranuar një dhuratë "të pabesueshme" nga mësuesi i tij i teknologjisë të martën: një veshkë....

15 August, 2018 Lexo më shumë

Qeni shpëton vajzën nga mbytja në det, pamje emocionuese

Kjo vajzë e vogël e quajtur Matyas po notonte në oqeanin pranë Gouville-sur-Mer në Francë, kur një dallgë e vogël e rrezoi atë....

15 August, 2018 Lexo më shumë

Horoskopi – 15 gusht 2018

DASHI Duhet të tregoheni të durueshëm e të kujdesshëm në marrëdhënien tuaj me partnerin. Në ambientin e punës problemet e mëdha do të “zhduken” e me hapa të vegjël do të gjeni të gjitha zgjidhjet. DEMI Do të jeni mjaft të matur në përballimin e situatave falë besimit që keni edhe tek miqtë tuaj. Në […]...

15 August, 2018 Lexo më shumë

Çfarë thotë horoskopi sot për ju?

Horoskopi – 11 gusht 2018....

11 August, 2018 Lexo më shumë

Merreni kontrollin dhe mos i fajësoni të tjerët për gabimet tuaja

Fajësimi i njerëzve të tjerë, dëshira fantastike për kontroll, mburrja dhe jeta në të kaluarën, janë receta për moskënaqësinë me punë dhe jetë, ndërsa shprehitë e tilla duhet t’i largoni....

10 August, 2018 Lexo më shumë

E tmerrshme: Plaku pedofil prek vajzën e vogël në Gjilan, më pas shihet duke masturbuar

​Disa video të një personi të moshuar, në Gjilan, po qarkullojnë në rrjete sociale. Personi në fjalë, shihet duke ngacmuar seksualisht dhe prekur në gjoks një vajzë të moshës minore....

10 August, 2018 Lexo më shumë

Kaq thasë me çimento mban kosovari mban në shpinë

Ai njihet edhe për sfidat tjera të peshës të cilat i ka kaluar me sukses....

10 August, 2018 Lexo më shumë

Mbërrijnë kukullat e para seksi në Itali (Foto)

Ka zbarkuar edhe në Torino, pas Spanjës, Moskës e Parisit, shtëpia e parë e takimeve në Itali me “sex doll” në silikon....

9 August, 2018 Lexo më shumë

Femrat me të pasmet më të mëdha në botë kontrollohen me rreze X për një arsye të veçantë

Konkursi i Miss Bumbum në Brazil refuzon që të pranojë çdo modele me forma bombastke për shkak të numrit të vdekjeve që rritet për shkak të kirurgjisë së të pasmeve....

9 August, 2018 Lexo më shumë

Fytyrat e njohura në internet, ja si duken tani

Imagjinoni fotografinë  më të keqe të shkollës ose fotografinë që është në albumin tuaj të familjes, tani imagjinoni se albumi i fotove është interneti....

8 August, 2018 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO