Fun – Lajmi.net

Aktuale

Këto shenja horoskopi nuk dorëzohen kurrë!

Kur bëhet fjalë për këto 3 shenja fjala dështim nuk ekziston as nuk do të ekzistojë kurrë, a e dini pse?...

20 June, 2018 Lexo më shumë

Majmunët shpëtuan leopardin nga mbytja në një pus, pasi njoftuan fshatarët se kafsha kishte rënë brenda (Foto/Video)

Leopardi u shpëtua nga mbytja në një pus në një tempull, në Sikar, India perëndimore...

20 June, 2018 Lexo më shumë

Derisa po mbante arkivolin e nënës, vdes edhe djali nga një gabim i tmerrshëm! /VIDEO

Saman Kondoruru (40) nga Indonezia u vra gjatë një rituali funerali kur mbante arkivolin e nënës në një kullë. Për shkak të shkallës së vendosur keq, arkivoli ra mbi të dhe e mbyti atë. ...

20 June, 2018 Lexo më shumë

Tmerr në aeroport, 22 tarantula dalin nga një valixhe

Njeriu udhëtoi nga Paraguai në Gjermani dhe tani është nën hetim për përpjekjet për të shmangur pagimin e taksave, sepse tarantulat konsiderohen importe komercial, tha zyra doganore...

20 June, 2018 Lexo më shumë

Pasion i paparë, çifti bën dashuri në aeroplan /VIDEO

Një çift i hutuar i cili u ul para dashnorëve të pasionuar e filmoi aktin e tyre....

20 June, 2018 Lexo më shumë

Nusja përdori një qese Ikea për të mbrojtur vellon e saj derisa u ul në tualet (Foto)

Fotografia e dasmës së një nuses ka shkuar viral për të gjitha arsyet e gabuara - pasi shihet nusja duke e përdorur tualetin në mënyrë mjaft të habitshme....

20 June, 2018 Lexo më shumë

Zjarrfikësit pezullohen nga puna, arsyeja ka të bëjë me seks dhe… /FOTO

Të hënën, Akron, Ohio, zjarrfikësit u pezulluan me pagesë pasi u akuzuan për krijimin e videos pornografike në një stacion....

20 June, 2018 Lexo më shumë

Polici e qëllon me armë në bark, por ai prap vazhdon të ndeshet me ta (Video)

Policia në East Cleveland lëshoi ​​pamjet e një incidenti....

20 June, 2018 Lexo më shumë

E kuptoi se gruaja e tij mbante mjekër kur e hoqi shaminë për herë të parë

Një grua indiane mori divorcin nga burri i saj, sepse ai e kupti se mbante mjekër vetëm pasi e hoqi shaminë për herë të parë....

20 June, 2018 Lexo më shumë

Kjo është zjarrfikësja më e bukur në botë /FOTO

Norvegjezja Gunn Narten u bë një ndjesi në internet pas përdoruesve të Instagram, pasuar nga lajmet kryesore, ku e kurorëzuan atë zjarrfikësin më të fortë dhe më të nxehtë në botë. Sidoqoftë, vetëm shkathtësitë dhe përvoja numërohen për një shërbim të tillë të përgjegjshëm, tha ajo Narten....

20 June, 2018 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO