Fun – Lajmi.net

Aktuale

Bashkohet me djalin e kidnapuar para 15 vjetëve, falë një fotografie në Facebook

Një nënë nga Kalifornia dhe djali i saj adoleshent janë ribashkuar pas 15 viteve që kur ai u kidnapua nga ajo, dhe krejt kjo falë një fotografie të vjetër të familjes të postuar në Facebook....

6 July, 2015 Lexo më shumë

Zbulime të reja për kompjuterin e lashtë misterioz

Një studim i ri sugjeron se kompjuteri i lashtë misterioz që u gjet më parë është edhe më i lashtë se që mendohej....

6 July, 2015 Lexo më shumë

52-vjeçarja: Kujtojnë se jam e dashura e djalit tim (Foto)

Besojeni ose jo, Pamela Jackson është 52 vjeçe....

6 July, 2015 Lexo më shumë

Pulat, peshqit dhe bretkosat, sensorë të besueshëm për tërmete?

Hulumtuesit nga qeveria kineze duket se kanë gjetur metodë interesante për të zbuluar më herët tërmetet që ndodhin në këtë vend. ...

6 July, 2015 Lexo më shumë

Kërcimi nga trampolina që shkaktoi “cunami” në pishinë (Video)

Një djalë “gjigant” për nga madhësia dhe pesha u hodh në pishinë nga trampolina. ...

6 July, 2015 Lexo më shumë

A është ky babai më i durueshëm në botë? (Video)

Një burrë u përpoq të kalojë pak kohë duke u lutur në xhaminë e tij lokale, por djali i tij i vogël kishte një ide krejtësisht të ndryshme nga ai....

6 July, 2015 Lexo më shumë

Artistët pikturojnë me dritë, duke përdorur printerët 3D (Video)

Kush do të thoshte se artistët një ditë do të mund të pikturonin edhe me dritë? Sigurisht se kjo ishte diçka e paimagjinueshme më parë, por tani është bërë realitet....

6 July, 2015 Lexo më shumë

Djaloshi 9-vjeçar zë një peshk më të madh se ai (Video)

Kegan Rothman ishte duke kaluar një ditë të mirë me babin e tij, kur ai për pak sa nuk u tërhoq në lumë nga një peshk gjigant....

6 July, 2015 Lexo më shumë

Nëse vozisni mjet të tillë, mos e provoni këtë kurrë në rrugë (Video)

Nëse posedoni një motor të tillë me katër rrotë, atëherë keni kujdes kur dëshironi të bëni manovrime në rrugë, pasi që shumë lehtë mund të pësoni nëse nuk jeni të vëmendshëm....

6 July, 2015 Lexo më shumë

Ndër aksidentet më të shtrenjta që keni parë (Foto)

Ky është një aksident që u dhemb të gjithëve....

6 July, 2015 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO