Fun – Lajmi.net

Aktuale

Gjendet një kishë e çuditshme në formë të pulës (Foto)

Brenda në xhunglën indoneziane gjendet një kishë, e cila ngjan me një pulë....

14 July, 2015 Lexo më shumë

Ditën police, natën pornostare (Video)

Ditën vishte uniformën e policisë, ndërsa natën e hiqte këtë uniformë për të ushtruar profesionin e pornostares....

14 July, 2015 Lexo më shumë

Edhe Rambo i gatshëm ta luftojë ISIS-in!

Në Comic Con, Sylvester Stallone ka konfirmuar ekzistimin e një filmi të ri ‘Rambo’ ai gjithashtu publikoi se ‘të këqinjtë’ nuk do të jenë askush tjeter vec se militantët e shtetit islamik ISIS, grupi terrorist i cili ka okupuar territore të mëdha në Siri dhe Irak. “Kemi ekipe që po vëzhgojnë në Irak dhe disa […]...

13 July, 2015 Lexo më shumë

20 Flamujt më të bukur në Botë, ku u rendit ai shqiptar !? |FOTO|

Flamujt e secilit vend përfaqësojnë një kulturë,  ata përfaqësojnë krenarinë që kemi për vendin të cilit i takojmë, dhe gjithashtu na shërbejnë si  simbol i vendit nga vijmë....

13 July, 2015 Lexo më shumë

Ndryshon emrin për të mos humbur profilin në Facebook

Kur hapi profilin e saj në Facebook në 2008-n, Jemma Rogers, sot 30 vjeç, (si shumë të tjerë) vendosi të ndryshonte pak identitetin e vet, duke dashur t’u shmanget ftesave të padëshiruara të miqësisë....

13 July, 2015 Lexo më shumë

S’do ta besoni sa kilogram ka humbur kjo vajzë pasi e poshtëruan në rrugë

Historia e mëposhtme është një histori suksesi. Një ngjarje që mund t’ju duket e tmerrshme, më vonë mund t’ju ndryshojë jetën....

13 July, 2015 Lexo më shumë

Cilat janë 7 llojet e bizneseve më të shpehta në Kosovë !? |FOTO|

Diskutim i përditshëm në shoqërinë kosovare vazhdon të jetë zhvillimi ekonomik, papunësia, zhvillimi i sektorit të biznesit e kështu me radhë. Dhe për arsye të ndryshme disa nga ato tradicionale, nga kualiteti i ulët i shkollimit apo edhe nga mungesa e shkëmbimit të ideve dhe përvojave me vendet e zhvilluara, ka bërë që ambienti skena […]...

13 July, 2015 Lexo më shumë

Çfarë tipi të mashkullit do të martoni?

Le të shohim se çfarë mashkulli do të martoni. Plotësojeni këtë kuiz. Klikoni Let's Play....

13 July, 2015 Lexo më shumë

Ja si del për pazar një miliarder

Ai është një miliarder, që edhe më parë është fotografuar duke bërë blerje në Londër, shoqëruar nga një eskortë e denjë për presidentin e SHBA. ...

13 July, 2015 Lexo më shumë

Cili lojtar i Kombëtares Shqiptare jeni?

Zbuloni se cili lojtar i Kombëtares Shqiptare jeni. Plotësoni këtë kuiz. Klikoni Let's Play....

13 July, 2015 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO