Fun – Lajmi.net

Aktuale

Festivalet më të çuditshme dhe më të çmendura nëpër Evropë |FOTO|

Festivalet më të çmendura dhe më të çuditshme janë të organizuara në aktivitete që as nuk mund ta paramendoni. Ndoshta mund ta keni rastin ndonjëherë të shihni njërin nga to, por ne po ju sjellim disa pamje si dhe vendet dhe kohën se kur mbahen ato. /lajmi.net...

14 July, 2015 Lexo më shumë

Lezbiket urdhërohen të mos puthen në festivalin e ushqimit

Lezbiket Mog Wilde dhe Frey (35) nga Pembrokeshire, në Angli, kishin vendosur të vizitojnë festivalin e ushqimit të Cardiff Bay, por asnjëherë nuk kishin menduar se afërsia e tyre do t’i pengojë të tjerët. ...

14 July, 2015 Lexo më shumë

Këto janë 7 Vendet ku mund të jetoni si një milioner edhe me pak para |FOTO|

Duket se metropoleve botërore me xhama dhe ndërtesa shumëkatëshe ka filluar të ju zbehet 'shkëlqimi' sepse jeta në qytet dita ditës po bëhet më e pa-jetueshme për shumë arsye: zhurma, dinamika nganjëherë e pa-nevojshme, stresi dhe kostoja e lartë e jetës...

14 July, 2015 Lexo më shumë

Hapet pishina e parë për elefantë! (Video)

Parku “Fuji” në qytetin japonez Susono ka hapur pishinën e parë në botë për elefantë. Tani për tani, mund të thuhet se këto kafshë të mëdha po kënaqen duke notuar, derisa disa tjerëve u është përmirësuar oreksi. ...

14 July, 2015 Lexo më shumë

Apartamenti luksoz në të cilin jetoi Rihanna dhe Tom Cruise tani në shitje (Foto)

Një apartament ‘nën çati’ në Londër në të cilin jetoi Rihanna dhe Tom Cruise është vendosur në shitje për 35 milionë funte....

14 July, 2015 Lexo më shumë

Sa të shëndetshëm jeni?

Le të shohim e sa të shëndetshëm jeni. Provojeni këtë kuiz dhe testojeni. Klikoni Let's Play....

14 July, 2015 Lexo më shumë

“Derisa vdekja të na ndajë” përjetësohet në fotot e dasmës

Një çift sipërmarrësish duket se i kanë dhënë kuptim shprehjes “deri sa vdekja të na ndajë”, teksa fotot zyrtare të dasmës i bëjnë pranë një arkivoli. Jeni Tay 29 vjeçe dhe i fejuari i saj Darren Cheng ashtu si çdo çift tjetër kanë bërë fotot e dasmës, me përjashtim të arkivolit të bardhë që shkëlqen....

14 July, 2015 Lexo më shumë

Karikatura që përshkruajnë krizën në Greqi

Përveç reagimeve të shumta, nuk kanë munguar as ato që me vizatime qesharake kanë përshkruar krizën e Greqisë, që ka qenë temë e ditëve të fundit në gjithë Evropën....

14 July, 2015 Lexo më shumë

Shkopi për selfie ia shpëton jetën një vajze (Video)

Shkopinjtë për selfie janë bërë me të vërtetë të përdorshëm shumë këto ditë, që nga festivalet, klubet e natës e deri tek aventurat në ujë të detit....

14 July, 2015 Lexo më shumë

Nuk do ta besoni se çfarë mund të bëjnë këta qenë (Video)

Nëse mendoni se keni parë mjaftueshëm video qesharake të qenve, jeni gabim....

14 July, 2015 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO