Fun – Lajmi.net

Aktuale

QESHARAKE, shikoni çka fotografoi ‘Google Street View’ diku në Ballkan |FOTO|

Kjo foto po bën xhiro nëpër shumë faqe në rrjetin social facebook kryesisht faqe nga vendet e Ballkanit, ku kamerat e 'Google Street View' kanë regjistruar një pamje të disa grave duke larë tepia. Adresa e saktë nuk dihet, por sido që të jetë kjo sado që është qesharake është edhe realitet, transmeton lajmi.net ...

15 July, 2015 Lexo më shumë

30 kafshët e rralla përreth botës (Foto)

Këto kafshë të bukura duken sikur janë nxjerrë nga faqet e një libri me tregime mitike, apo janë të transportuara nga një botë tjetër jo si e jona....

15 July, 2015 Lexo më shumë

Topogani më i gjatë në Botë që theu rekordin Guinness |FOTO & VIDEO|

Qejfi ka arritur në një nivel tjetër (më lartë) në Action Park të New Jersey't. Në këtë vend është shtuar edhe topogani më i gjatë në botë që është i gjatë 700 metra. Pa asnjë dyshim një vend që pritet të mbledhë shumë vizitorë për të shijuar këtë aventurë....

15 July, 2015 Lexo më shumë

Kur bodibilderët i frikësojnë kalimtarët për vdekje (Video)

Si do të reagonit ju? Dy bodibilderë vendosën të krijojnë një kamerë të fshehur në rrugë, duke i frikësuar për vdekje kalimtarët. Ju ftojmë ta shikoni videon më poshtë!...

15 July, 2015 Lexo më shumë

Shesin shtëpinë dhe ndërtojnë një shtëpi ‘me rrota’ për të udhëtuar botën (Foto)

Imagjinoni të ndërtoni një shtëpi me kuzhinë, banjo, sallon dhe dhomë gjumi së bashku me një tank uji të madh për nevoja të ndryshme – të gjitha brenda 130m2....

15 July, 2015 Lexo më shumë

Femrat që ngjyrosin sqetullat (Foto)

Destiny Moreno, e cila është 17 vjeçe, shkoi në një sallon bukurie afër shtëpisë së saj me një ide të çuditshme. Ajo sapo hyri në sallon filloi t’i pyes punëtoret aty rreth ngjyrave të flokëve, derisa një punëtore e pyeti atë se si dëshiron t’i ngjyrosë flokët....

15 July, 2015 Lexo më shumë

Ky është gjesti që bëri majmuni ndaj personit që e fotografoi (Foto)

Vizitorët e kopshtit zoologjik të Bristolit, mbeten paksa të surprizuar kur një gorilla e ngriti gishtin e mesëm ndaj një fotografi, që po provonte t’ia bënte një fotografi kësaj gorille....

15 July, 2015 Lexo më shumë

Japonezët kapin pamjen e vërtetë të Tokës (Foto)

Ngjyra e vërtetë e Tokës është ‘zbuluar’ në detaje nga një satelit japonez i motit i cili mund të revolucionarizojë parashikimin e motit....

15 July, 2015 Lexo më shumë

Fëmijët të cilët lindën, u rritën dhe ende jetojnë në varkë (Foto)

Harroni klasat shkollore dhe orët e zgjatura në zyre, një familje ka vendosur që jetën dhe edukimin e fëmijëve ta bëjnë në oqean....

15 July, 2015 Lexo më shumë

Motrat binjake që parashikuan 11 shtatorin, dhe folën me Princeshën Diana dhe Michael Jackson

Binjaket identike pretendojnë se fantazmat i detyrojnë ato të shkruajnë mesazhe të frikshme, ku parashihet e ardhmja e njerëzimit siç ishte sulmi kibernetik ndaj kompanisë Sony, apo sulmi terrorist në maratonën e Bostonit....

14 July, 2015 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO