Fun – Lajmi.net

Aktuale

Toka mund të ketë më shumë se një hënë

Ne të gjithë jemi mësuar nga një moshë shumë e re që Toka ka vetëm një satelit natyror. ...

18 August, 2018 Lexo më shumë

Patatja që është rritur në formën e këmbës së njeriut /FOTO

Një patate është rritur në formën e këmbës së njeriut, duke përfshirë edhe gishtërinjtë e këmbës....

18 August, 2018 Lexo më shumë

Moment i paharrueshëm, vëllai i paralizuar ngrihet e vallëzon në dasmën e motrës /VIDEO

Një video prekëse është publikuar në internet, që shfaq një burrë të ri duke vallëzuar me motrën e tij në dasmën e saj, pas aksidentit me veturë që e la atë të paralizuar. ...

18 August, 2018 Lexo më shumë

Po bëtë këto gjashtë veprime keni lënë përshtypje të keqe pa e kuptuar

Në besofshi në dashurinë me shikim të parë, duhet të dini që ekziston dhe urrejtja me shikim të parë !...

18 August, 2018 Lexo më shumë

Peshkaqeni gjigant i bërë i famshëm në Hollywood mund të ekzistojë ende në thellësi të oqeaneve /VIDEO

Skencëtarët po dyshojnë nëse një peshkaqen megalodon gjigant që është fokusi filmit të ri "The Meg" megjithatë ekziston në ujë sot....

18 August, 2018 Lexo më shumë

4-vjeçari me kancer vetëm disa minuta nga vdekja zgjohet nga koma dhe thotë tri fjalë prekëse

Çfarë duhet të bëni kur nuk ka asgjë për të ndihmuar fëmijën tuaj të ndihet më mirë?...

18 August, 2018 Lexo më shumë

Qeni gjigant vëren se diçka s’po shkon me pronaren e saj /VIDEO

Për këtë qen gjigant një ditë zbavitëse në plazh u shndërrua në një mision shpëtimi kur miku i tij i dashur dukej sikur kishte nevojë për ndihmë....

18 August, 2018 Lexo më shumë

Djali 11-vjeçar gjen vajzën e varrosur të gjallë në dunat e rërës /FOTO-VIDEO

11-vjeçari Connor Fitz-Gerald ishte jashtë duke luajtur me shokët një ditë në plazhin e Marina Dunes në Kaliforni, SHBA....

18 August, 2018 Lexo më shumë

Mami zbulon plagë të tmerrshme brenda gojës së 1-vjeçarit, lëshon paralajmërim urgjent për të gjithë prindërit

Djaloshi i Samantha Rodgers, Juliano ishte vetëm një vjeç kur vuri re se po shfaqej diçka rreth gojës së tij....

18 August, 2018 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO