Frikë te Inter, Icardi në Bayern Munich? – Lajmi.net
Frikë te Inter, Icardi në Bayern Munich?
Autori: Lajmi.net BundesligaMerkatoSport 11:59, 10 November 2017
"Bild" raporton se kampioni i Bundesligës kërkon sulmuesin e Interit, Mauro Icardi.

Bayern Munich ka shprehur interesim për transferimin e sulmuesit të Bayern Munichut, Mauro Icardi.

“Bild” raporton se kampioni i Bundesligës kërkon reprezentuesin argjentinas për sezonin e ri.

Icardi është futbollisti kryesor i Interit dhe golashënuesi më i mirë i ekipit nga Giuseppe Meazza, përcjell “lajmi.net”.

Icardi në kontratën e tij me Interin ka një dëmshpërblim të madh me vlerë prej 110 milionë euro. /Lajmi.net/


Fjalët kyçe: Bayern Munich, Inter, Mauro Icardi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Rock Wheels