Frikë e madhe në Milan, a është ky klubi i ri i Donnarummas? (FOTO) – Lajmi.net
Frikë e madhe në Milan, a është ky klubi i ri i Donnarummas? (FOTO)
Autori: Lajmi.net MerkatoSerie ASport 12:26, 16 May 2017
Gianluigi Donnarumma mund të largohet nga Milan.

Gianluigi Donnarumma mund të transferohet në Premierligë.

Portieri i Milanit ka zgjuar interesim nga Manchester City, raportojnë mediat italiane, përcjell “lajmi.net”.

Donnarumma po ashtu kërkohet edhe nga rivali i Serie A, Juventus. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S

Fjalët kyçe: Gianluigi Donnarumma, Milan

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play iStunt 2
  • Play Stealth Sniper
  • Play Pro Kicker Frenzy