Freiburg 0-4 Bayern Munich, notat e lojtarëve – Lajmi.net
Freiburg 0-4 Bayern Munich, notat e lojtarëve
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 20:04, 4 March 2018
Bayern Munichu ka fituar me rezultat 0-4 ndaj Freiburgut dhe kështu i është kthyer fitoreve në Bundesliga pas barazimit ndaj Herthas pa gola.

Ishte një fitore e lehtë për mysafirët, që përkundër mungesave nuk hasën në probleme.

Schwolow me autogol, Tolisso, Wagner dhe Muller, shënuan për fitoren e Bayernit.

Pas kësaj fitore, Bayerni numëron 63 pikë, 20 më shumë se ndjekësi i parë, skuadra e Schalke.

Notat e lojtarëve për paraqitjen në këtë ndeshje i gjeni në fotografinë e mëposhtme./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play iStunt 2
  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master Japan