Fqinjët shpëtuan pesëvjeçarin që ra nga kati i shtatë, duke e pritur me batanije (Video) – Lajmi.net
Fqinjët shpëtuan pesëvjeçarin që ra nga kati i shtatë, duke e pritur me batanije (Video)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 19:14, 12 July 2018
Banorët e një ndërtese në Minsk të Bjellorusisë, kanë qëndruar me një batan

Në momentin që pesëvjeçari u shkëput dhe ra, ata e pritën me batanije të hapur për një kohë, në pritje të një fëmije që ishte duke u kacavjerrë jashtë dritares dhe zunë duke e shpëtuar pa asnjë lëndim, transmeton Telegrafi.

Mësohet se fëmija ishte ndëshkuar nga nëna, që e la të vetëm në banesë. Ende nuk dihen rrethanat, por ai përfundoi përjashta dritares dhe më nuk po mund të kthehej.

Pritet që autoritetet e sigurisë të ndërmarrin ndonjë veprim ndaj nënës së papërgjegjshme, që kreu një ndëshkim të pazakontë, që i rrezikoi jetën fëmijës.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO