“Four Four Two” zbulon emrat e njohur më të urryer në futboll – Lajmi.net
“Four Four Two” zbulon emrat e njohur më të urryer në futboll
Autori: Lajmi.net La LigaSport 11:36, 6 December 2017
Magazina “Four Four Two” ka zbuluar një listë prej 50 futbollistëve dhe njerëzve që merren me futboll.

Magazina “Four Four Two” ka zbuluar një listë prej 50 futbollistëve dhe njerëzve që merren me futboll të ndryshme të cilët cilësohen si më të urryerit në histori, njerëz që vazhdimisht kritikohen, nuk pëlqehen.

50: Ramos (Real Madrid)

46: Pepe (Besiktas)

41: Busquets (Barcelona)

32: Van Bommel

21: Andoni Goikoetxea

18: Diego Costa (Atlético de Madrid)

16: Luis Suárez (Barcelona)

13: Maradona

6: Cristiano Ronaldo (Real Madrid)

2: José Mourinho (Manchester United)

1: Sepp Blatter

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Stealth Sniper