Fotot super-hot nga xhirimet e klipit të Dafinës (+18) – Lajmi.net
Fotot super-hot nga xhirimet e klipit të Dafinës (+18)
Autori: Lajmi.net EntertainmentGossipShowBiz 21:35, 19 February 2015

Këto janë disa nga skenat e ‘nxehta’ të videoklipit më të ri nga Dafina Zeqiri:

10999429_10153019331326049_1021289679_o 11002186_10153019331296049_1318975137_o 11002781_10153019331386049_919076930_o 11003172_10153019331311049_615804851_o 11004101_10153019331276049_2099799878_n 11007479_10153019331306049_1541731869_n 11008945_10153019331291049_681955789_n 11009440_10153019331361049_493845278_o 11009573_10153019331346049_1884065523_o 11014760_10153019331266049_1490956211_n

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO