Fotot e mrekullueshme të 2017 (Foto) – Lajmi.net
Fotot e mrekullueshme të 2017 (Foto)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 21:22, 3 August 2017
National Geographic ka publikuar fotot e çmimeve të vitit për Travel Photographer.

Pamjet mahnitëse dhe spektakolare që kanë shtangur jurinë e këtij viti që nga momenti i një rrufeje në qiell, dhe aktivizimit të një vullkani, deri tek fotoja më e bukur e një fushe futbolli, që nuk e keni parë kurrë. Ndiqni fotogalerinë! /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: 2017, Foto, National Geographic

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Berry Rush
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy