Fotoja që “çmendi” 8 milionë persona – Lajmi.net
Fotoja që “çmendi” 8 milionë persona
Autori: Lajmi.net Rrjetet SocialeShowBiz 13:45, 15 November 2016
Është vetëm 19 vjeçe, por çdo ditë e më shumë Hailey Baldwin po kthehet në një nga modelet më të kërkuara në botën e modës, duke fituar një vëmendje të madhe.

Jo më kot bukuroshja bjonde ka 8.1 milionë ndjekës në “Instagram” dhe këta të fundit i shpërblen shpesh me foto mjaft provokuese.

Këtë gjë e bëri edhe të dielën. Hailey postoi një foto së bashku me shoqen e saj teksa ishin duke pushuar në ishujt e mrekullueshëm Turks & Caicos.

Foto nuk i lë vend imagjinatës, ndërsa komentet për të, po ashtu si në shumicën e rasteve, ishin mjaft pozitive./ Top Channel

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master Japan