Fotoja e gruas duke ngrënë në piknik i ka tmerruar njerëzit, çfarë fshihet pas saj? – Lajmi.net
Fotoja e gruas duke ngrënë në piknik i ka tmerruar njerëzit, çfarë fshihet pas saj?
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 10:13, 11 February 2018
Të dalësh në piknik mund të duket demode sot, por megjithatë kjo grua me sa duket ka zgjedhur vendin më të papërshtatshëm për të kaluar një pasdite të këndshme.

Gruaja duket e pavetëdijshme për faktin se ajo është ulur buzë një shkëmbi të plasaritur dhe nga momenti në moment mund t’ja thyejë qafën.

Sid Saunders ishte i tmerruar kur pa këtë grua të ulur mbi shkëmbinjtë e paqëndrueshëm ndërsa hante drekën e saj.

Vendi që shini në foto është kthyer në famëkeq pasi muajt e fundit ka pasur shembje të vazhdueshme, ndodhet në Seaford Head, East Sussex.

Fotografi 74-vjeçari që ka kapur foton është shprehur:

Kjo ishte njëra nga gjërat më të këqija që kam parë ndonjëherë.”

Një studente e Koresë së gjeti vdekjen pikërisht në këtë vend, ndërsa merrte pozën për një fotografi.  Hyewon Kim, 23 vjeçe, u pengua dhe ra poshtë teksa u kërkonte turistëve t’i bënin foto teksa hidhej në ajër.

Është shumë e qartë se shkëmbinjtë janë të paqëndrueshëm dhe mos u tundni për ta parë nga afër.

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO