Fotografon fëmijën lakuriq, babai e raporton në polici – Lajmi.net
Fotografon fëmijën lakuriq, babai e raporton në polici
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 10:41, 12 January 2018
Paul Spensberger ka raportuar djalin e tij Andrew në polici, pasi gjeti fotografi të një fëmije lakuriq në telefonin e tij, që ishte duke fjetur.

Andrew është 17 vjeçar dhe iu është dorëzuar autoriteteve në Missouri, pasi u gjetën fotografi në telefonin e tij në fund të dhjetorit, transmeton lajmi.net

Imazhet ishin të një vajze dy vjeçare, e afërme e të dashurës së Andrew. Vajza po flinte kur është fotografuar.
Andrew, 17, is in county jail and faces a Class D felony charge of child pornography possession which carries a maximum prison sentence of four years

Paul i gjeti ato pasi konfiskoi telefonin e të birit për sjelljen e paedukatë.

Ai ka thënë për dailymail se nuk kishte tjetër zgjidhje, pos dorëzimit të djalit në polici që ai të merrte mësim.

Kur u pyet nga i ati, Andrew kishte thënë se fotografitë i ka bërë me qëllim që t’ia shesë një shokut në klasë i cili ishte pedofil, dhe në këtë mënyrë të paguante borgjet që kishte pasur. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO