Fotografitë më të mira të vitit 2017 – Lajmi.net
Fotografitë më të mira të vitit 2017
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 17:59, 6 December 2017
Çdo vit “Siena International Photo Awards” ndanë fotot më të mira të vendeve, njerëzve dhe ngjarjeve më të bukura dhe unike në Tokë.

Fotot paraqiten nga disa fotografë të mrekullueshëm nga e gjithë bota që duan të ndajnë se si e shohin dhe e perceptojnë botën, transmeton rtv21.tv.

Imazhet vendosen nën kategoritë e përshtatshme dhe zgjedhen fituesit për secilën kategori. Kategoritë përfshijnë udhëtimet, aventurat, fytyrat dhe karakteret.

Këtu janë imazhet fituese mahnitëse nga gara e këtij viti./21Media

  

Fjalët kyçe: Fotografitë

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Urban Basketball
  • Play Bike Rivals
  • Play Urban Basketball