Fotografia e Ramos duke qeshur me Salah, ishte mashtrim – Lajmi.net
Fotografia e Ramos duke qeshur me Salah, ishte mashtrim
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 11:18, 31 May 2018
Sergio Ramos shihej duke tallur Mohamed Salah, ku ky i fundit po largohej nga fusha e lojës me lot në sy.

Dëmtimi i Salah nga SergioRamos bëri zhurmë të madhe në media dhe u komentua gjatë.

Kritikat për mrbojtësit e Real Madrid, ka qënë mjaftë të ashpra jo vetëm për ndërhyrjen që bërindaj Mohamed Salah por edhe për gjestet e tij gjatë përcjelljes së Salah jashtë fushës.

Në një foto që bëri bujë të madhe në rrjetet sociale, Sergio Ramos shihej duke tallur Mohamed Salah, ku ky i fundit po largohej nga fusha e lojës me lot në sy.

Kjo fotografi ka irrituar shumë persona, ku edhe tekniku i Liverpool, Jurgen Klopp nuk ka ngurruar ta shpërndajë në profilin e tij të Facebook-ut.

Por së fundmi detaje të reja janë mësuar rreth kësaj fotoje, persona që e njohin mirë fotoshopin kanë demaskuar foton duke treguar se gjithçka ishte një montazh dhe se fotoja nuk kishte të bënte fare me finalen e Kievit.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO