Fotografia e De Vrij në Instagram vërshohet nga komentet e tifozëve të Lazios – Lajmi.net
Fotografia e De Vrij në Instagram vërshohet nga komentet e tifozëve të Lazios
Autori: Lajmi.net Serie ASport 10:16, 12 January 2018
Stefan de Vrij në fotografinë e fundit të publikuar në Instagram ka ndarë me ndjekësit e tij një moment të pushimeve.

Stefan de Vrij është në pushime dimërore.

Mbrojtësi i Lazios në fotografinë e fundit të publikuar në Instagram ka ndarë me ndjekësit e tij një moment të pushimeve.

Dhe, fotografia e tij është vërshuar me komente nga tifozët e Lazios, që i kanë kërkuar të mos transferohet në Inter e as të largohet nga Stadio Olimpico, përcjell “lajmi.net”.

“Mos u transfero në Inter sepse si zakonisht do të përfundojnë nën Lazion në tabelë”, shkroi njëri prej tyre. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO