Fotografi e rrallë: Majlinda Kelmendi me armë në duar (FOTO) – Lajmi.net
Fotografi e rrallë: Majlinda Kelmendi me armë në duar (FOTO)
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 20:14, 21 February 2017
Pas suksesit në Paris, Majlinda Kelmendi si duket e ka në plan që të provojë veten në një sport të ri.

Xhudistja pejane është parë sot në një nga poligonet kosovare të shenjtarisë duke e provuar veten në gjuajtjen me pistoletë.

Kampionia e botës duket se është duke u relaksuar para fillimit të stërvitjeve të reja pasi që ajo njihet si një punëtore e madhe, për çka nuk i mungojnë edhe rezultatet.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Majlinda Kelmendi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bow Master