Fotografi e rrallë e çiftit Obama, kur ishin fëmijë (Foto) – Lajmi.net
Fotografi e rrallë e çiftit Obama, kur ishin fëmijë (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 13:56, 14 September 2017
Ish- presidenti amerikan, Barack  Obama dhe bashkëshortja e tij Michele janë dy personazhet që lanë shumë gjurmë e nuk do të harrohen gjatë.

Ana e tyre humane vazhdon të jetë shembulli më i mirë edhe sot kur nuk i përkasin detyrave që kishin para përfundimit të mandatit, shkruan lajmi.net

Kanë qarkulluar shumë lajme me fotografi të tyre ndër vite, por këtë sigurisht se nuk e keni parë../Lajmi.net/

Fjalët kyçe: barack Obama, Michele Obama

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Supercar Showdown
  • Play Berry Rush
  • Play iStunt 2