Foto të vjetra të Ronela Hajatit me nënën, kështu dukej para se të bëhej e famshme – Lajmi.net
Foto të vjetra të Ronela Hajatit me nënën, kështu dukej para se të bëhej e famshme
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:00, 14 February 2018
Këngëtarja Ronela Hajati ka publikuar disa fotografi të vjetra nga arkivat.

Në fotot e publikuara në Instagram është Ronela e vogël përkrah një gruaje e cila me gjasë është nëna e saj, shkruan lajmi.net

Bazuar në këto imazhe shihet se Ronela ka qenë një fëmijë shumë simpatik dhe i ka ngjarë shumë nënës.

Ronela Hajati dikur nuk ishte e famshme por sot është njëra ndër këngëtaret më të suksesshme në vend./Lajmi.net/

screenshot_1

 

Fjalët kyçe: Ronela Hajati

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball