Foto që po trondit rrjetet sociale – Lajmi.net
Foto që po trondit rrjetet sociale
Autori: Lajmi.net FunRrjetet Sociale 15:07, 16 March 2017
Kjo fotografi, që nuk dihet se ku u realizua, tashmë ka tronditur rrjetet sociale

Një djalë i veshur me bluzë me flamur të Serbisë dhe një vajzë e veshur me bluzë më flamurin kombëtar, kanë realizuar një fotografi, ku shihen duke u puthur.

Këtë fotografi e ka publikuar faqja në Facebook “Die Albaner”, në të cilën janë shkruar shumë komente nga përdoruesit e këtij rrjeti social.

Shikoni fotografinë:

Fjalët kyçe: Fotografi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play 8 Ball Pool
  • Play iStunt 2
  • Play Stealth Sniper