Foto që ju bëjnë të udhëtoni nëpër kohë – Lajmi.net
Foto që ju bëjnë të udhëtoni nëpër kohë
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 14:23, 13 November 2017
Keni udhëtuar nëpër kohë?

Jimmy Nelson, një fotograf britanez, ka udhëtuar nëpër të gjithë botën për të përjetuar eksperiencë të re jetësore si dhe për të dokumentuar kultura të ndryshme të popujve, shkruan lajmi.net

Disa foto nga albumi i tij mund t’i shihni më poshtë.

Paraqesin bukurinë e njerëzve si dhe traditën e tyre. /Lajmi.net/

Jimmy NelsonJimmy NelsonJimmy NelsonJimmy NelsonJimmy NelsonJimmy NelsonJimmy NelsonJimmy NelsonJimmy NelsonJimmy NelsonJimmy NelsonJimmy NelsonJimmy Nelson

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Stealth Sniper
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bubble Trouble