Foto para dhe pas humbjes në peshë – Lajmi.net
Foto para dhe pas humbjes në peshë
Autori: Lajmi.net FitLifestyle 15:45, 22 July 2017
Humbja e peshës për shumë njerëz në botë është qëllimi primar, shkruan lajmi.net

Disa prej tyre kanë realizuar fotografi para humbjes së peshës dhe pasi e kanë humbur atë, duke ‘shokuar’ të tjerët me ndryshimet marramendëse.

Fustani i nusërisë doemos e zë edhe një tjetër person sa gruaja me rënie të peshës.

Të tjerët kanë realizuar foto në fitnes, shtëpi, si dhe të gjitha pamjet e ndryshimeve janë mahnitëse. Shikoni videon më poshtë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO