Foto e rrallë! “Fisnikët” ribashkohen në të njëjtin vend pas 37 viteve (Foto) – Lajmi.net
Foto e rrallë! “Fisnikët” ribashkohen në të njëjtin vend pas 37 viteve (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 10:05, 19 June 2017
Grupi Fisnikët është njëri ndër grupet muzikore që i ka rezistuar kohës dhe këngët e këtij grupi edhe sot mbesin hite.

Ata kanë bërë shumë vite në skenë, por krejt çfarë ka ndryshuar në këto vite është mosha, shkruan lajmi.net.

Është Agim Gërguri nga Fisnikët, ai i cili publikoi një foto në rrjetin social Facebook, me të cilën tregoi se grupi është ribashkuar në të njëjtin vend, duke pozuar njësoi si atëherë.

“Fisniket mas 37 vjete, ne te njëjtin vend, para ateleut ku dikur i benim ushtrimet” ka shkruar Agimi në Facebook. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Fisnikët pas 37 viteve

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play World Soccer Champion
  • Play Urban Basketball
  • Play Turbo Racing 3