Foto e ditës: Kur vullkani ‘prek’ qiellin – Lajmi.net
Foto e ditës: Kur vullkani ‘prek’ qiellin
Autori: Lajmi.net BotaFunKurioziteteLajme 16:44, 15 February 2017
Pamje mahnitëse janë kapur gjatë shpërthimit të një vullkani në malin më të lartë në Gadishullin Kamchatka në Rusi, transmeton lajmi.net.

Llava e kuq shihet tek rrjedh nga maja e malit, por edhe qielli është tejet i kuq dhe duke se ka prekur qiellin. /Lajmi.net/

erupcija-vulkana-u-rusiji-2-620x350

Fjalët kyçe: Foto e dites, Vullkani

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play iStunt 2
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Pro Kicker Frenzy