Foshnja tenton t’i tregojë babait diçka të rëndësishme, ja reagimi i tij (Video) – Lajmi.net
Foshnja tenton t’i tregojë babait diçka të rëndësishme, ja reagimi i tij (Video)
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 8:28, 1 May 2017
Audrey është vetëm nëntë muajshe, por ajo tashmë flet me babain e saj...në mënyrën e saj, shkruan lajmi.net

Fëmijët janë të prirur të flasin në gjuhën e tyre me seriozitetin më të madh, e natyrisht se mund të presin seriozitet edhe nga ana e të rriturve, për çështjet ‘madhore’ në diskutim.

Ata shpesh mundohen siç dijnë, të tregojnë gjërat më me vlerë të tjerëve, e në këtë rast, nuk ndryshon as foshnja Audrey.

Vajza po bisedon me babain e saj, dhe po mundohet t’i tregojë diçka me të vërtetë të rëndësishme. Si është reagimi i babait? Ta zbulojmë në videon më poshtë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Babai, Foshnje

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play World Soccer Champion
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy