Foshnja që nuk mund të ndalet së ngrëni, ja sa peshon (Video) – Lajmi.net
Foshnja që nuk mund të ndalet së ngrëni, ja sa peshon (Video)
Autori: Lajmi.net BotaFunKuriozitete 16:26, 11 October 2018
Kjo vajzë 1-vjeçare në Indi peshon 25 kilogramë.

Chahat Kumar vuan nga një çrregullim gjenetik jashtëzakonisht i rrallë, sëmundja e mungesës së leptinës, që e mban të përjetshme përherë të uritur, transmeton lajmi.net.

Ajo është një nga 51 rastet në botë me një fillim të hershëm të trashjes nga kjo sëmundje jashtëzakonisht e rrallë.

Shikoni videon./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO