Formula 1, ja kush do të niset i pari në Britaninë e Madhe (FOTO) – Lajmi.net
Formula 1, ja kush do të niset i pari në Britaninë e Madhe (FOTO)
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 15:51, 15 July 2017
Piloti i Mercedesit, Lewis Hamilton siguroi pozitën e parë startuese para dyshes së Ferrarit, Kimi Raikkonen dhe Sebastian Vettel.

Rezultatet: 


Fjalët kyçe: Lewis Hamilton

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Berry Rush
  • Play iStunt 2