Formacioni më i mirë i sezonit në Serie A (FOTO) – Lajmi.net
Formacioni më i mirë i sezonit në Serie A (FOTO)
Autori: Lajmi.net Serie ASport 14:07, 17 May 2017
Formacioni më i mirë i sezonit në Serie A sipas "Goal.com".

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play World Soccer Champion
  • Play Supercar Showdown
  • Play Pro Kicker Frenzy