Formacioni më i mirë i sezonit në Bundesligë (FOTO) – Lajmi.net
Formacioni më i mirë i sezonit në Bundesligë (FOTO)
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 14:31, 19 May 2017
"Goal.com" ka përzgjedhur formacionin më të mirë të sezonit në Bundesligë.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master
  • Play Bubble Trouble