Formacioni më i mirë i këtij edicioni në Evropë (FOTO) – Lajmi.net
Formacioni më i mirë i këtij edicioni në Evropë (FOTO)
Autori: Lajmi.net BundesligaLa LigaLajme futbolliPremier LeagueSerie ASport 22:56, 3 March 2017
‘Goal.com’ ka përzgjedhur formacionin më të mirë të këtij edicioni, duke marrë lojtarë nga pesë ligat më të mira në Evropë. Në këtë formacion mungojnë shumë yje, mund t’iu duket e pabesueshme por mungon Ronaldon, mungon edhe Surezi me Neymarin, nuk është as Ibrahimovici.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6    

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play 8 Ball Pool
  • Play iStunt 2
  • Play Bubble Trouble