Formacioni më i mirë i grupeve nga Liga e Kampionëve, mungon një yll i madh nga Barcelona – Lajmi.net
Formacioni më i mirë i grupeve nga Liga e Kampionëve, mungon një yll i madh nga Barcelona
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 9:47, 7 December 2017
"Goal.com" e ka përzgjedhur formacionin më të mirë të fazës grupore nga Liga e Kampionëve.

Liga e Kampionëve ka përfunduar fazën e grupeve.

Kurse, “Goal.com” e ka përzgjedhur formacionin më të mirë të fazës grupore, në të cilin ka vend për yjet si Cristiano Ronaldo dhe Neymar, por jo edhe për Lionel Messin e Barcelonës.

Ky është formacioni më i mirë i fazës grupore, sipas “Goal.com”. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play iStunt 2
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bike Rivals